1302
0

Пеп ГВАРДІОЛА: «Люди хочуть, щоб ми вели 5:0 на 20-й хвилині»

Наставник «Ман Сіті» прокоментував перемогу над «Брюгге»

У матчі 4-го туру Ліги чемпіонів «Манчестер Сіті» переграв «Брюгге» (4:1). Головний тренер «містян» Хосеп Гвардіола поділився враженнями.

«Я дуже задоволений. Ми добре зіграли. Ми пропустили м'яч у відповідь, який трохи вибив нас з колії, але в другому таймі ми продовжили чинити тиск на суперника і забили заслужені голи.

Люди хочуть, щоб ми вели чотири чи п'ять-нуль після 20 хвилин, але це нереально. Це казка. Перемога 5:1, здобута два тижні тому, аж ніяк не гарантувала нам такого великого успіху в новому поєдинку.

Я дуже задоволений тим, як ми відреагували на м'яч суперника у відповідь, і нашою грою в цілому. Це дуже непросто у цьому турнірі. Ця перемога є дуже важливою для нас», - сказав Гвардіола.