| Оновлено 04 листопада 2021, 19:06
62529
3

ВІДЕО. УЄФА згадав, як Шовковський ходив забивати гол Бешикташу

10 років тому воротар «Динамо» був близьким до того, щоб вирвати нічию в матчі з турецьким клубом

62529
3
ФК «Динамо» Київ. Олександр Шовковський

Рівно 10 років тому київське «Динамо» програло матч четвертого туру групового етапу Ліги Європи, поступившись на виїзді «Бешикташу» (0:1).

Кияни пропустили гол у другому таймі та наприкінці зустрічі влаштували справжній штурм воріт Дженка Генена. На розіграш кутового побіг навіть Олександр Шовковський, який був близький до того, щоб вирвати для киян нічийний результат. Але голкіперу «біло-синіх» трохи не пощастило, його удар заблокувала спина партнера по команді. Ще кілька ударів під час фінальної атаки відбив голкіпер стамбульського клубу.

Зазначимо, що у третьому турі того розіграшу киянам приніс перемогу влучний удар Дениса Гармаша на 90+3 хвилині. На жаль, у результаті хлопці Юрія Сьоміна не змогли вийти з групи, де ще грали «Сток Сіті» та «Маккабі» (Тель-Авів).

(371)

Стало відомо, хто керуватиме Металістом 1925 після відставки Скрипника
Футбол | 27 липня 2024, 19:52 0

Виконувачем обов'язків головного тренера стане Сергій Карпенко – наставник команди U-19

Кіріл ФЕСЮН: «Хотів зіграти проти Мессі, але обіграємо Аргентину без нього»
Олімпійські ігри | 27 липня 2024, 12:27 6

Воротар олімпійської збірної України поділився враженнями від наступних суперників