Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Інші новини
| Оновлено 06 листопада 2021, 22:08
5274
3

Фінал Кубку Біллі Джин Кінг. Розклад та результати

З 1 по 6 листопада 2021 року у Чехії відбудеться перший розіграш у новому форматі

| Оновлено 06 листопада 2021, 22:08
5274
3
Фінал Кубку Біллі Джин Кінг. Розклад та результати
billiejeankingcup.com

Фінал Кубку Біллі Джин Кінг відбувся із 1 по 6 листопада на закритих хардових кортах у Чехії.

Участь у змаганнях брали 12 команд:
- вісім переможців Кваліфікації,
- фіналісти останнього розіграшу Кубку Федерації (Франція та Австралія),
- Чехія та Канада.

На груповому етапі збірні були поділені на 4 групи по 3 команди. У плей-офф вийшли лише переможці. Дві команди-фіналістки автоматично потрапили до Фіналу наступного року. Країни, що посіли місця з 3-го по 12-те, братимуть участь у Кваліфікації наступного сезону.

РОЗКЛАД

Субота, 6 листопада

17:00 за Києвом

Фінал: РТФ – Швейцарія – 2:0

П'ятниця, 5 листопада

11:30 за Києвом

Півфінал №1: РТФ – США – 2:1

18:00 за Києвом

Півфінал №2: Австралія – Швейцарія – 0:2

Четвер, 4 листопада

11:30 за Києвом

Група B: Австралія – Білорусь – 2:1

18:00 за Києвом 

Група D: Чехія - Швейцарія – 1:2

Середа, 3 листопада

11:30 за Києвом

Група А: Франція – РТФ –1:2

18:00 за Києвом

Група C: США – Іспанія – 2:1

Вівторок, 2 листопада

11:30 за Києвом

Група А: РТФ – Канада – 3:0
Група B: Австралія – Бельгія – 2:1

18:00 за Києвом

Група D: Німеччина – Швейцарія – 0:3
Група C: США – Словаччина – 1:2

Понеділок, 1 листопада

11:30 за Києвом

Група А: Франція – Канада – 1:2
Група B: Білорусь – Бельгія – 1:2

18:00 за Києвом

Група C: Іспанія – Словаччина – 2:1
Група D: Чехія – Німеччина – 2:1

ПЛЕЙ-ОФ

1/2 фіналу

РТФ - США - 2:1
Австралія – Швейцарія – 0:2

Фінал

РТФ – Швейцарія – 2:0

ГРУППОВИЙ ЕТАП

Група А

Команда Матчі В-П Очки
1 РТФ 6 5-1 2
2 Канада 6 2-4 1
3 Франція 6 2-4 0

1 листопада

Франція – Канада – 1:2

Франсуаза Абанда (Канада) – Фіона Ферро (Франція) – 4:6, 6:4, 6:4
Алізе Корне (Франція) – Ребекка Маріно (Канада) – 6:4, 7:6
Габріела Дабровскі / Ребекка Маріно (Канада) – Клара Бюрель / Алізе Корне (Франція) – 6:3, 7:6

2 листопада

РТФ - Канада - 3:0

Дар'я Касаткіна (РТФ) – Керол Чжао (Канада) – 6:3, 6:1
Анастасія Павлюченкова (РТФ) – Ребекка Маріно (Канада) – 6:4, 4:6, 6:2
Людмила Самсонова / Вероніка Кудерметова (РТФ) – Габріела Дабровскі / Ребекка Маріно (Канада) – 6:3, 6:1

3 листопада

Франція – РТФ – 1:2

Клара Бюрель (Франція) – Катерина Александрова (РТФ) - 3:6, 6:4, 6:3
Анастасія Павлюченкова (РТФ) – Алізе Корне (Франція) – 5:7, 6:4, 6:2
Вероніка Кудерметова / Людмила Самсонова (РТФ) – Клара Бюрель / Корнель Марола (Франція) – 6:2, 6:1

Група B

Команда Матчі В-П Очки
1 Австралія 6 4-2 2
2 Бельгія 6 3-3 1
3 Білорусь 6 2-4 0

1 листопада

Білорусь – Бельгія – 1:2

Грет Міннен (Бельгія) – Ірина Шиманович (Білорусь) – 6:2, 6:2
Еліза Мертенс (Бельгія) – Александра Саснович (Білорусь) – 6:2, 4:6, 6:2
Вєра Лапко / Александра Саснович (Білорусь) – Еліза Мертенс / Кірстен Фліпкенс (Бельгія) – 6:4, 6:3

2 листопада

Австралія – Бельгія – 2:1

Дар'я Гаврилова (Австралія) – Грет Міннен (Бельгія) – 6:4, 1:6, 6:4
Сторм Сандерс (Австралія) – Еліза Мертенс (Бельгія) – 6:3, 6:7, 6:0
Еліза Мертенс / Грет Міннен (Бельгія) – Еллен Перес / Сторм Сандерс (Австралія) – 6:2, 6:4

4 листопада

Білорусь – Австралія – 1:2

Сторм Сандерс (Австралія) – Юлія Готовко (Білорусь) – 6:3, 6:3
Айла Томлянович (Австралія) – Александра Саснович (Білорусь) – 4:6, 6:2, 6:3
Лідія Морозова / Александра Саснович (Білорусь) – Еллен Перес / Олівія Гадекі (Австралія) – 6:4, 6:4

Група C

Команда Матчі В-П (сети) Очки
1 США 6 3-3 (7-6) 1
2 Словаччина 6 3-3 (8-8) 1
3 Іспанія 6 3-3 (7-8) 1

1 листопада

Іспанія – Словаччина – 2:1

Вікторія Кужмова (Словаччина) – Карла Суарес-Наварро (Іспанія) – 6:2, 3:6, 6:3
Сара Соррібес-Тормо (Іспанія) – Анна Кароліна Шмідлова (Словаччина) – 6:3, 3:6, 6:2
Сара Соррібес-Тормо / Карла Суарес-Наварро (Іспанія) - Вікторія Кужмова / Тереза Міхалікова (Словаччина) – 4:6, 6:2, 10-7

2 листопада

Словаччина – США – 2:1

Вікторія Кужмова (Словаччина) – Шелбі Роджерс (США) – 6:4, 6:4
Даніель Коллінс (США) – Анна-Кароліна Шмідлова (Словаччина) – 6:3, 6:2
Вікторія Кужмова / Тереза Міхалікова (Словаччина) – Керолайн Доулхайд / Коко Вандевей (США) – 6:2, 6:7, 12-10

3 листопада

США – Іспанія – 2:1

Слоан Стівенс (США) – Нурія Паррізас-Діас (Іспанія) – 6:4, 6:4
Даніель Коллінс (США) – Сара Соррібес-Тормо (Іспанія) – 6:1, 6:0
Альона Большова-Задойнов / Ребека Масарова (Іспанія) - Керолайн Доулхайд / Коко Вандевей (США) - 6:3, 6:4

Група D

Команда Матчі В-П Очки
1 Швейцарія 6 5-1 2
2 Чехія 6 3-3 1
3 Німеччина 6 1-5 0

1 листопада

Чехія – Німеччина – 2:1

Маркета Вондроушова (Чехія) - Андреа Петкович (Німеччина) - 6:1, 6:3
Анжелік Кербер (Німеччина) – Барбора Крейчикова (Чехія) – 6:7, 6:0, 6:4
Люція Градецька / Катерина Синякова (Чехія) – Анна-Лєна Фрідсам / Юлі Німайєр (Німеччина) – 6:4, 6:7, 10-8

2 листопада

Німеччина – Швейцарія – 0:3

Вікторія Голубич (Швейцарія) – Андреа Петкович (Німеччина) – 6:4, 7:5
Белінда Бенчич (Швейцарія) – Анжелік Кербер (Німеччина) – 5:7, 6:2, 6:2
Вікторія Голубич / Жиль Тайхманн (Швейцарія) – Анна-Лєна Фрідсам / Настасся Шунк (Німеччина) – 6:1, 6:2

Чехія – Швейцарія – 1:2

Маркета Вондроушова (Чехія) – Вікторія Голубич (Швейцарія) – 6:4, 6:2
Белінда Бенчіч (Швейцарія) – Барбора Крейчикова (Чехія) – 7:6, 6:4
Жіль Тайхманн / Белінда Бенчич (Швейцарія) - Луція Градецька / Катерина Синякова (Чехія) - 6:3, 6:3

Оцініть матеріал
(2)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 3
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Dimonchik
А де команда УТФ?
brutal2015
У Свитолиной и К* совсем нет интереса к этому турниру? Думаю украинские болельщики с удовольствием поболели бы за команду на этом, по сути, женском командном чемпионате мира.