Івано-франківський клуб достроково пробився до еліт-раунду Ліги чемпіонів

6602
1
НФК Ураган

Івано-франківський «Ураган» провів другий поєдинок основного раунду Ліги чемпіонів, впевнено перегравши косовський «Лічені».

Вже на 1-й хвилині зустрічі господарі майданчика відкрили рахунок: після довгої передачі Колтка Фаренюк головою перекинув м'яч через голкіпера, що невиправдано вийшов з воріт. А невдовзі «дракони» подвоїли свою перевагу. Абакшин влучним ударом замкнув простріл із кутового.

Івано-франківці володіли перевагою, тоді як у косоварів контргра не виходила. На 17-й хвилині обидві команди назбирали критичну кількість фолів, і гості отримали шанс розмочити рахунок після шостого фолу «драконів». Але Топіла з 10-тиметрового пробив нехитро, і Колток зіграв надійно. «Ураган» аналогічний шанс використав сповна: Онуфрак впевнено реалізував дабл-пенальті. Перед перервою ще одного результативного удару завдав Микола Грицина.

Після відновлення гри косовари одразу почали грати з п'ятим польовим, чим скористався Фаренюк, який оформив дубль. Гра була практично зроблена, і «дракони» впевнено довели її до логічного завершення. Точку в матчі поставив Коваль, який технічно переграв голкіпера.

Таким чином, «Ураган» достроково оформив вихід до еліт-раунду Ліги чемпіонів. У неділю «дракони» зустрінуться з румунським «Юнайтед Галац», який сьогодні програв «Аразу» з рахунком 3:5. Цей поєдинок не має турнірного значення: команда Максима Павленка вже не віддасть першу позицію, а румуни вище четвертого місця не піднімуться.

Ліга чемпіонів. Основний раунд. Група 6.

«Ураган» (Україна) – «Лічені» (Косово) – 7:1

Фаренюк (1, 23), Абакшин (4, 33), Онуфрак (20), М.Грицина (20), Коваль (40) – Наглес (36)

Фаренюк (10), Абакшин (38), Швед (39), Кордоба (40) – Гаші (38)

«Ураган»: Колток, Мик. Грицина, Радевич, Фаренюк, Масевич, Онуфрак, Кордоба, Коваль, Шеремета, Завертаний, Швед, Мих. Грицина, Абакшин, Левандівський.

«Лічені»: Гаші, А. Шкодра, Гарсія, Діас, Наглес, Шк. Брахімі, Ісмаїлі, Браїмі, Топіла, Рамадані, Ука, Місімі.

Арбітри: Кріштіану Сантуш (Португалія), Йосип Бартон (Північна Македонія), Озан Сойкан (Туреччина)

Івано-Франківський коледж фізичного виховання (Івано-Франківськ)