Віктор ЛЕОНЕНКО: «Чекаю на Динамо і Шахтар у фіналі Кубка України»

Фахівець висловився про матч киян у Кубку України

3076
13
ФК Динамо Київ

Колишній форвард збірної України Віктор Леоненко поділився думкою про матч 1/8 фіналу Кубка України «Маріуполь» - «Динамо», у якому столичний клуб переміг із рахунком 2:1.

«У матчі «Маріуполь» - «Динамо» можна розбирати лише перший тайм. Я згоден із Луческу, який теж був незадоволений другим таймом. У першому таймі динамівці зробили всю гру. Я радий за Вербича, і не лише тому, що він забив. Щиро кажучи, не розумію, чому він не грає у складі. «Динамо» реально зробило все у першому таймі. «Маріуполь», дякувати Богу, у другому таймі прокинувся і виглядав краще, ще й забив гол. Лідер дає грати не кожній команді.

У другому таймі динамівці заспокоїлися, зробили результат та кинули грати, а молоді гравці «Маріуполя», навпаки, розпочали. Зрозуміло, що Луческу береже своїх футболістів, тим більше, що навантаження зараз реально серйозні. Думаю, що «Шахтар» та «Динамо» зустрінуться у фіналі Кубка України. Щоправда, й одні, й інші поки що грають по тайму. Причому хтось грає перший, а хтось другий», - сказав Леоненко.