Сергій КУЗНЕЦОВ: «Програли, бо грали дуже невиразно»

Наставник «Колоса» – про поразку від «Металіста»

1263
0
Футбол 1/2/3. Сергій Кузнецов

Виконувач обов'язків головного тренера «Колоса» Сергій Кузнецов поділився думкою про матч 1/8 фіналу Кубка України проти «Металіста», в якому його команда поступилася з рахунком 0:1.

«Сьогодні ми програли, бо грали дуже невиразно. Зважаючи на те, як ми виглядали на футбольному полі, вигравати не було причин. Ця поразка цілком заслужена. Провальним вийшов не лише перший тайм, а й уся гра. З тією кількістю гольових моментів, яку «Металіст» створив у першому таймі, ми могли пропускати й більше, ніж один м'яч. У другому таймі ми вирівняли гру, взяли м'яч під контроль, але гольових моментів не створювали як у першому таймі, так і у другому. Тому все закономірно.

Думаю, всі розуміють, що «Металіст» - хороша команда з гарним підбором виконавців. Це команда рівня УПЛ, тому ми чекали від них гарної гри. Зараз, за гарячими слідами, важко робити якісь висновки. У кожного з наших гравців, напевно, є якісь свої причини, чому він сьогодні так погано зіграв. Але загалом для всіх нас ця гра стала невдалою. Розбиратимемося і робитимемо висновки», - сказав Кузнецов.