Зіграні матчі кваліфікації жіночої та чоловічої Ліги чемпіонів

СК «Прометей» має хороші шанси на вихід до групового етапу турніру

1034
0
CEV

Все ближче розв'язка кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів з волейболу сезону 2021-2022 років. Всього тут розігруються по дві путівки до групового етапу як у жінок, так і серед чоловіків.

У жіночій Лізі чемпіонів чемпіонки України волейболістки СК «Прометей» із Дніпропетровської області напередодні впевнено перемогли у гостях швейцарський клуб «Вітеос» з рахунком 3:0. Тепер підопічні Івана Петкова перед повторним матчем у Запоріжжі, який відбудеться наступного тижня 4 листопада, мають досить вагомі шанси на те, щоб пробитися в основний етап турніру.

Також виграла у першому поєдинку третього кваліфікаційного раунду і сербська команда «ЗОК», яка вдома завдала поразки грецькому «Олімпіакосу» 3:2.

Ліга чемпіонів з волейболу сезону 2021-2022 років
Жінки. Третій кваліфікаційний раунд
27 жовтня

«Вітеос» (Невшатель, Швейцарія) – СК «Прометей» (Дніпропетровська область, Україна)
0:3 (19:25, 14:25, 20:25)
«ЗОК» (Уб, Сербія) - «Олімпіакос» (Пірей, Греція)
3:2 (16:25, 25:23, 25:19, 18:25, 15:13)

Матчі у відповідь пройдуть 4 листопада.

А у чоловічій Лізі чемпіонів завершилися ігри другого кваліфікаційного раунду, після чого визначився квартет команд, який далі розіграє дві путівки до групового етапу.

Дуже близьким був до виходу в третій раунд білоруський «Шахтар» із Солігорська. В гостях він переміг болгарський «Хебар» з рахунком 3:2. А в Мінську поступився супернику 1:3 і вибув із турніру. Всі інші учасники, які вийшли до наступного етапу, здобули по дві перемоги. Це чеський клуб «Карловарско», грецький «Олімпіакос» та португальська «Бенфіка». Зверну увагу на результат другої партії першого матчу між командами «Рікер» та «Олімпіакос» – 38:40 на користь гостей. І у другій грі між цими суперниками у третьому сеті була досить запекла боротьба – рахунок 31:29 і знову на користь греків.

Чоловіки. Другий кваліфікаційний раунд
27-28 жовтня

«Хебар» (Пазарджик, Болгарія) - «Шахтар» (Солігорськ, Білорусь)
2:3 (22:25, 25:15, 25:14, 19:25, 9:15)
3:1 (15:25, 25:21, 25:16, 25:22)

«Младость» (Загреб, Хорватія) – «Карловарско» (Карлови Вари, Чехія)
1:3 (25:21, 17:25, 24:26, 8:25)
2:3 (25:18, 25:18, 19:25, 25:27, 9:15)

«Рікер» (Комарно, Словаччина) - «Олімпіакос» (Пірей, Греція)
1:3 (25:22, 38:40, 21:25, 22:25)
0:3 (21:25, 19:25, 29:31)

«Бенфіка» (Лісабон, Португалія) - «Форд Леворанта» (Састамала, Фінляндія)
3:0 (25:23, 25:21, 25:18)
3:1 (25:27, 25:20, 25:21, 25:14)

Таким чином, у третьому раунді кваліфікації чоловічої волейбольної Ліги чемпіонів зіграють: