Впоралися з Аразом. Ураган з перемоги стартував в основному раунді ЛЧ

«Дракони» відстояли переможний результат

3706
3
НФК Ураган

Івано-франківський «Ураган» стартував в основному раунді Ліги чемпіонів з футзалу. Першим суперником команди Максима Павленка став азербайджанський «Араз».

Команди у невисокому темпі розпочали зустріч та грали явно обережно. «Дракони», які є господарями міні-турніру, більше тримали м'яч і намагалися пресингом чинити тиск на суперників. Перша загроза воротам відбулася, коли Швед із зручної  позиції не зумів переграти голкіпера. А незабаром той самий Швед скористався класною передачею Шеремета і відкрив рахунок.

Господарі продовжували атакувати, і якимось незбагненним чином схибив Абакшин, який з метра не зумів вразити ціль після удару Шеремета. Втім, «Ураган» подвоїв свою перевагу завдяки влучному удару Фаренюка.

У другому таймі «дракони» цілком могли довести рахунок до розгромного. Один тільки Абакшин мав кілька чудових моментів, а після одного з його ударів м'яч влучив у штангу. За десять хвилин до кінця поєдинку гості замінили голкіпера на п'ятого польового гравця і одразу розіграли комбінацію, яку точним ударом завершив Човдаров. Нервових хвилин «драконам» уникнути не вдалося, але футболісти «Аразу» не змогли врятувати зустріч.

Наступним суперником «Урагану» стане косовський «Лічені», який обіграв румунський «Юнайтед Галац» з рахунком 6:4.

Ліга чемпіонів. Основний раунд. Група 6.

«Ураган» – «Араз» – 2:1

Швед (10), Фаренюк (16) – Човдаров (30)

Кордоба (1), Швед (27), Радевич (30), Абакшин (39) – Боргес (12)

«Ураган»: Колток, М. Грицина, Радевич, Кордоба, Фаренюк, Онуфрак, Коваль, Шеремета, Завертаний, Швед, М. Грицина, Масевич, Абакшин, Левандівський.

«Араз»: Гусейнлі, Човдаров, Атаєв, Шоджаеї, Ахмаді, Дос Сантос, Родрігес, Муріло, Боргес, Феліпіньйо, Мехдізаде, Мікаїлов, Кюрдов.

Арбітри: Йосип Бартон (Північна Македонія), Деян Веселич (Словенія), Кріштіану Сантуш (Португалія)

Івано-Франківський коледж фізичного виховання (Івано-Франківськ)