| Оновлено 28 жовтня 2021, 19:22
1590
0

Олег ДУЛУБ: «Стільки моментів у нас ще не було в жодному матчі»

Наставник «Львова» прокоментував перемогу над «Альянсом» у 1/8 фіналу Кубка України

1590
0
ФК Львів. Олег Дулуб

Головний тренер «Львова» Олег Дулуб поділився думкою про матч 1/8 фіналу Кубка України проти «Альянса», в якому його команда здобула перемогу в серії пенальті (3:2). Після 120 хвилин поєдинку було зафіксовано нічию 1:1.

«На мою думку, гра проходила під нашим контролем. Ми забили гарний гол, мали багато моментів. Напевно, стільки моментів у нас ще не було в жодному матчі. Але ми їх не реалізували і, як це буває у футболі, пропустили через свої помилки. Важко відповісти, чого не вистачило для того, щоби забити більше. В одному моменті не вистачило успіху, в іншому, можливо, майстерності. Але треба розуміти, що гравці грають під напругою, насамперед, психологічною. Ніхто не хотів поступатися, ані ми, ані Альянс. Потрібно віддати належне «Альянсу», це дуже хороша команда. На мою думку, це одна з кращих команд Першої ліги. У перерві я попросив команду заспокоїтись і просто грати у футбол, доставляти м'ячі у точки, в які ми домовлялися. Після цього потрібно було лише забити гол. Я казав, що якщо заб'ємо один гол, гра закінчиться», — сказав Дулуб.