2

Олег САЛЕНКО: «Гра Динамо насторожує перед матчем із Барселоною»

Експерт розкритикував виступ киян у матчі Кубка України

ФК Динамо Київ

Колишній форвард «Динамо» Олег Саленко прокоментував перемогу киян у 1/8 Кубка України над «Маріуполем» (1:2).

«Динамо» пройшло «Маріуполь» на одній нозі, але ми знову побачили два різні тайми. У першому спокійно забили два голи. Чекав, що буде, як мінімум, третій у другому таймі, але там гравці «Динамо» розслабилися. Мірча Луческу зробив посилення у другому таймі, але було відчуття, що динамівці катають м'яч полем з думками: «І так виграємо». Це напружує, трохи...

У матчі з «Маріуполем» можна міняти у складі по п'ять осіб, а з «Барселоною» він має бути на 100% бойовим. Запас гравців у «Динамо» великий та тренер дає пограти тим, хто більш-менш у формі. Думаю, у наступній грі чемпіонату України з «Маріуполем» буде схожа ситуація – знову побачимо кілька замін у складах на обидва тайми.

Рамірес? Він, начебто, не хотів грати - поставили, то побігаю... Практично ніхто з динамівців не йде в обіграш. По флангах також немає проходів. Така гра «Динамо» насторожує перед матчем із «Барселоною». Адже це протистояння може вирішити, чи ми залишимося в єврокубках», - сказав Саленко.