| Оновлено 28 жовтня 2021, 00:34
2490
20

Роберто ДЕ ДЗЕРБІ: «Я чекаю більшого від Соломона та Корнієнка»

Наставник «Шахтаря» прокоментував перемогу над «Чорноморцем» в 1/8 фіналу Кубка України (3:0)

2490
20
ФК Шахтар Донецьк. Роберто Де Дзербі

Головний тренер донецького «Шахтаря» Роберто Де Дзербі поділився думкою про матч 1/8 фіналу Кубка України проти «Чорноморця», в якому його команда перемогла з рахунком 3:0.

«Перемогти – це завжди складно. Сьогодні ми дуже добре зіграли. Навіть у першому таймі, в якому ми не забили, я насолоджувався. Усі футболісти грали добре, і ті, що вийшли зі старту, і ті, що зіграли у другому таймі.

Кубок України для нас дуже важливий. Гравці, які сьогодні грали у стартовому складі, дуже молоді. Коли ти молодий, ти можеш думати, що гол станеться автоматично. Думаєш, що ти зможеш забити його, коли захочеш, особливо за такого володіння м'ячем.

Думаю, що у першому таймі нам не вистачало футбольної агресії, щоб забити перший гол. Сьогодні мені дуже сподобалися Соломон, Тете, Бондаренко, Судаков, Марлос. Від Соломона та Корнієнка я чекаю більшого. Ми – «Шахтар». Усі мають розуміти, наскільки велика честь грати у «Шахтарі». Але це також дуже велика відповідальність, тому що ми маємо грати за цю емблему та захищати її. Вони — дуже хороші футболісти, які мають талант, і я чекаю від них більшого. Педріньйо вилетів на три тижні, мені дуже шкода», — сказав Де Дзербі після матчу.