Ястремська у трьох сетах здолала Козлову на турнірі в Італії

Даяна здобула непросту перемогу над співвітчизницею

Ястремська у трьох сетах здолала Козлову на турнірі в Італії
© Getty Images/Global Images Ukraine. Даяна Ястремська

Українські тенісистки Даяна Ястремська (№79 WTA) та Катерина Козлова (№132 WTA) розіграли путівку до 1/4 фіналу на турнірі WTA 250 у Курмайорі.
 
У матчі другого кола перемогу вдалося здобути більш високорейтинговій спортсменці.
 
Курмайор. Друге коло
Даяна Ястремська (Україна) – Катерина Козлова (Україна) – 6:1, 3:6, 7:5
 
Це була перша зустріч тенісисток. Даяна вперше у сезоні виграла трисетовий матч. Раніше було шість поразок.
 
У наступному раунді Ястремська зіграє проти Лукреції Стефаніні (№188 WTA) або Жасмін Паоліні (№56 WTA).

Джерело — Sport.ua

(21 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Sashamar
    Sashamar, 27.10.2021 15:13
    +2
    vital, 27.10.2021 14:40
    Якщо наступна гра Даяни завтра, то навіть не знаю чи зможе Даяна відновитися. Даяні нарешті вдалося подолати серію поразок у 3-х сетах, але лише завдяки такій "спеціалістці" матчів через максимальну кількість сетів, як вона. Хай хоч так.
    Післязавтра. Завтра тільки її суперниця визначиться.
    Spectra
    Spectra, 27.10.2021 14:54 (змінений)
    +2
    Жаль за Катю была очень близка к победе, но на ошибалась в конце! Рад что Даяна выиграла наконец-то трехсетовик! Дальше скорее всего Жасмин Паолини, мы все помним этот матч, когда Даяна вела с двумя брейками, не подала 3 раза на сет, после чего сломалось и снялась, но Жасмин сильно прибавила после этого матча, будет уже намного сложнее!
    vital
    vital, 27.10.2021 14:40
    +2
    Якщо наступна гра Даяни завтра, то навіть не знаю чи зможе Даяна відновитися. Даяні нарешті вдалося подолати серію поразок у 3-х сетах, але лише завдяки такій "спеціалістці" матчів через максимальну кількість сетів, як вона. Хай хоч так.
    Senior
    Senior, 27.10.2021 19:13
    +1
    Шкода що Катя не перемогла. За Ястремську хай кремль вболіває
    Elis
    Elis, 27.10.2021 15:04
    +1
    Kanarejka, 27.10.2021 14:44
    Абсолютно заслужена перемога Даяни, яка була більш зосереджена сьогодні і у мене особисто було відчуття, що їй хочеться виграти більше ніж Каті (до речі, хтось розумніє, навіщо вона фарбується на матчі??? це ж просто смішно)
    Може, просто перманент?
    Kanarejka
    Kanarejka, 27.10.2021 14:44
    +1
    Абсолютно заслужена перемога Даяни, яка була більш зосереджена сьогодні і у мене особисто було відчуття, що їй хочеться виграти більше ніж Каті (до речі, хтось розумніє, навіщо вона фарбується на матчі??? це ж просто смішно)
    andi Mir
    andi Mir, 28.10.2021 18:35
    0
    На "шоблах кремля" заработала рублей и наняла себе нового орального диетолога, без допинга в выделениях? Молодец.
    Даяна виграла третій сет!!!!!
    Даяна виграла третій сет!!!!!, 27.10.2021 19:41
    0
    Молодець, Даяночка. Подавала сьогодні добре,ще б уникнути традиційних спадів в ключові моменти.