СЕЛЕЗНЬОВ: «Хто такий Поворознюк? Я голів більше забив, ніж весь Інгулець»

Нападник «Мінаю» дав відповідь на критику з боку президента «Інгульця»

СЕЛЕЗНЬОВ: «Хто такий Поворознюк? Я голів більше забив, ніж весь Інгулець»
© ФК Минай. Євген Селезньов

Нападник «Миная» Євген Селезньов дав відповідь на критику з боку президента «Інгульця» Олександра Поворознюка і заявив, що за свою кар'єру забив більше м'ячів, ніж вся команда з Петрового:

«Після слів Поворознюка, що він ніколи не візьме мене до себе в команду, я його набрав. Кажу: «Слухай, що я тобі поганого зробив?» Він мені сказав, що мою кар'єру потрібно було закінчувати 2015 року після фіналу Ліги Європи. Зате у 2018 році в Туреччині я виграв два кубки, а він ніколи кубки не вигравав і щось мені говоритиме? Я голів більше забив, ніж весь «Інгулець».

Футболіст повинен грати у футбол, а шахтар – працювати в шахті. Кожен має займатися своєю справою. Я не розумію, коли сторонні люди починають говорити про футбол. Про мій перехід до «Інгулець» взагалі не було мови, я нікуди не просився.

Теж слова Поворознюка: «Якщо Селезньов – футболіст, то я – іспанський льотчик». А хто він такий? Футболіст? Ти це кажеш людині, яка була на певному рівні, вигравала чемпіонства, трофеї, виступала поряд з багатьма футболістами, грала у збірній. Це його, звісно, ​​справа. Нехай каже, що хоче, я знати його не знаю».

За кар'єру 36-річний Євген Селезньов забив 116 голів в УПЛ і хоче перевершити рекорд результативності Сергія Реброва та Максима Шацьких (по 123 голи). Гравці «Інгульця» за півтора сезони в УПЛ відправили у ворота суперників 33 м'ячі.

ПОВОРОЗНЮК: «З приходом Селезньова в Колос півкоманди почало бухати»

Джерело — Sportarena

(87 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    bullyUA
    bullyUA, 26.10.2021 23:28
    +22
    Странно, что кормилец не сказал Поворознюку "пошли выйдем".
    Kapitoshka
    Kapitoshka, 26.10.2021 23:58
    +13
    zzg77, 26.10.2021 23:38
    Селезнёву надо вызвать Поворознюка на боксерский поединок!!
    "Дункана Маклауда" в упор гранаты не беруть , то шо йому той боксьор-любітєль?)
    Akkerman65
    Akkerman65, 26.10.2021 23:37
    +13
    bullyUA, 26.10.2021 23:28
    Странно, что кормилец не сказал Поворознюку "пошли выйдем".
    Там люди с автоматами.
    zzg77
    online
    zzg77, 26.10.2021 23:38
    +8
    Селезнёву надо вызвать Поворознюка на боксерский поединок!!
    PFCLviv
    PFCLviv, 27.10.2021 08:06
    +3
    Дискусія двох бидляків, які міряються своїми членами...
    samird
    samird, 27.10.2021 07:45
    +3
    Эти люди вращаются общаются примерно на одном интеллектуальном уровне. Успешное быдло - тренд нашего времени.
    Heyter
    Heyter, 27.10.2021 00:38
    +3
    Селезень,ты уже кумарить начинаеш,укурка кусок.....
    Vetal
    Vetal, 26.10.2021 23:35
    +3
    solart1964
    solart1964, 27.10.2021 09:00
    +1
    Alex.P67, 27.10.2021 08:20
    «Якщо Селезньов – футболіст, то я – іспанський льотчик» - це говорить людина яка хоче бути, яка прийшла в футбольну спільноту, яка вкладає великі гроші футбол...? Тоякі ті "іспанскі льотчики" які грають за його команду? Сьогодні він сказав за Селю, а завтра за всіх свої гравців. Якщо футолісти УПЛ промовчать такому ПРОФФЕСІОНАЛУ як Поворознюк, виходить він правий, вони всі ніякі!
    Он уже сказал, что готов поменять 80% своих игроков. Да и вообще все его публичные высказывания горят очень красноречиво о его воспитании и интеллекте колхозном.
    Face Control
    Face Control, 27.10.2021 15:01
    0
    доцент, 26.10.2021 23:44
    Бегемота зажарил
    Alex.P67
    Alex.P67, 27.10.2021 08:20
    0
    «Якщо Селезньов – футболіст, то я – іспанський льотчик» - це говорить людина яка хоче бути, яка прийшла в футбольну спільноту, яка вкладає великі гроші футбол...? Тоякі ті "іспанскі льотчики" які грають за його команду? Сьогодні він сказав за Селю, а завтра за всіх свої гравців. Якщо футолісти УПЛ промовчать такому ПРОФФЕСІОНАЛУ як Поворознюк, виходить він правий, вони всі ніякі!
    Artyom_I
    Artyom_I, 27.10.2021 09:39
    -3
    Поворознюк на молодёжном уровне в каждом матче по 5-6 штук отгружал всем, его хотели Барселона, Бавария, Челси и ПСЖ. Но его мама не отпустила из Перово.
    solart1964
    solart1964, 27.10.2021 10:42
    -4
    Artyom_I, 27.10.2021 09:39
    Поворознюк на молодёжном уровне в каждом матче по 5-6 штук отгружал всем, его хотели Барселона, Бавария, Челси и ПСЖ. Но его мама не отпустила из Перово.
    Отпустила, но он автобус не нашел на станции..)
    banderlog78
    online
    banderlog78, 26.10.2021 23:41
    -4
    А що в інгульці є нападники кращі за Селезньова ? взагалі не розумію весь цей хейт навколо Селезньова. Зробив тіп помилку коли перейшов в росію , визнав це, ок.Дайте дограти йому спокійно той рік чи два, в нього хоч клас якийсь є , досвід , може молодим передати. Супряга тоже не забиває поки що , хоч зробили з нього зірку 2 роки тому
    maverik
    maverik, 26.10.2021 23:48
    -6
    Тот редкий случай когда Тунца поддерживаю, каждый должен заниматься своим делом, и не зачем ЛЕЗТЬ Со свины́м ры́лом в кала́шный ряд (значение фразеологизма) — грубое замечание кому-либо, что он лезет не в свои дела.
    Калашный ряд (калачный ряд) — это торговый ряд, на котором продаются хлебные изделия (калачи). В старину калашные ряды размещали в стороне от остальных рядов, чтобы товары с неприятным запахом (мясные продукты, подержанные вещи) не отбивали покупателей. Поэтому торговцы калачами считались элитой торговцев.
    Выражение "Со свиным рылом в калашный ряд" обозначает ситуацию, когда в калашный ряд кто-либо приходит торговать свининой и продавцы калачей делают ему замечание, что он пришел не туда и занимается тем, что здесь не положено.
    доцент
    доцент, 26.10.2021 23:44
    -10
    Бегемота зажарил