ЦИГАНИК: «Не знаю, що має статися, щоб Маріуполь пройшов Динамо»

Фахівець не залишає шансів азовцям у матчі 1/8 фіналу Кубка України

ЦИГАНИК: «Не знаю, що має статися, щоб Маріуполь пройшов Динамо»
© ФК «Динамо» Київ. Олександр Тимчик

Відомий український журналіст Ігор Циганик зробив прогноз на матч 1/8 фіналу Кубка України «Маріуполь» - «Динамо».
 
«Слабкий зараз «Маріуполь». Дуже слабкий. Цей клуб нікому не потрібний. Мені шкода Остапа Маркевича, якого добре знаю. Його кинули напризволяще, мені так здається. Негативна ситуація склалася в команді.
 
«Динамо» на серйозно вищому рівні. Не знаю, що має статися, щоб відбулася сенсація у Кубку України та «Маріуполь» зумів пройти до чвертьфіналу.
 
Зроблю ставку, що «Динамо» заб'є понад 2,5 голи.
 
Думаю, що Мірча Луческу зробить ротацію на два матчі із «Маріуполем». Спершу одна половина резервістів зіграє у Кубку, а за кілька днів друга група зіграє у чемпіонаті. Нині важливо давати ігрову практику основним футболістам, щоби були в тонусі напередодні зустрічі з «Барселоною».
 
Після першого поєдинку в Іспанії в мене склалося враження, що українці можуть зіграти набагато краще. Чому б не ризикнути та не зіграти з «Барселоною» у футбол? Можна й виграти!» – сказав Циганик.
 
Матч «Маріуполь» – «Динамо» пройде у середу, 27 жовтня, у Маріуполі на стадіоні імені Володимира Бойка, початок – о 17:00.

Джерело — Рейтинг букмекерів

(13 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Funny_____Cat
    Funny_____Cat, 26.10.2021 21:17
    +10
    Коментар згорнуто. Показати
    Не стоит относится с недооценкой даже к шахтеру -2
    Ближайшая ротация должна показать за что ее можно ставить в основу
    APL
    online
    APL, 26.10.2021 21:14
    +9
    Baton, 26.10.2021 21:09
    Это ж какой слепой жребий в Украине!!! Два фарма играют против своих БОССОВ, при чём в один день! Морец и Мара против Дынама и Шахта.
    Ти шо то попутав? Не проти босів, а проти ворогів босів.
    Burevestnik
    online
    Burevestnik, 26.10.2021 22:38 (змінений)
    +5
    zzg77, 26.10.2021 21:25
    Два пенальти в ворота Динамо и три удаления у киевлян!
    эти вопросы уже прорабатывает директор по коммуникациям ШД.
    zzg77
    online
    zzg77, 26.10.2021 21:25
    +4
    Два пенальти в ворота Динамо и три удаления у киевлян!
    aleks19826
    aleks19826, 26.10.2021 22:45
    +1
    Думаю шановний рінат Леонідович профінансує шантрапу остапову, може хоч за преміальні дадуть бій шановному суркісу і ко
    Vaso1310
    Vaso1310, 26.10.2021 21:32
    0
    "Експерт" забуває про прислів'я, що раз на рік і Маріуполь виграє.
    Baton
    Baton, 26.10.2021 23:05
    -1
    Может майдан взбодрить, теперь футбольный?
    Baton
    Baton, 26.10.2021 22:10
    -1
    А Шахта тоже булки расслабила, купили Дзерби - этого невростеника и шо?
    Baton
    Baton, 26.10.2021 21:54
    -2
    APL, 26.10.2021 21:14
    Ти шо то попутав? Не проти босів, а проти ворогів босів.
    Я это и имел ввиду, боссы будут играть против клонов своих врагов. На пари матче холодно и не знают кому ставку отдать
    Bimba
    Bimba, 26.10.2021 22:00
    -4
    Зараз усцуся! Динаймо виграє цей матч, а потім обосреться в Європі. Ось і весь запал!
    Lion
    Lion, 26.10.2021 21:49
    -4
    zzg77, 26.10.2021 21:25
    Два пенальти в ворота Динамо и три удаления у киевлян!
    Это возможно только для динамо а не для мариуполя....
    Baton
    Baton, 26.10.2021 22:05
    -5
    Приятно осознавать что есть человеки верящие в ЭТО Динамо, шлак буратин Динамо тоже очень рад, что в них верят, потому-как больше такие деньги они не заработают нигде....
    Baton
    Baton, 26.10.2021 22:52
    -6
    Народ вы реально надорванные? Вам пихают шлак - а вы облизуетесь?
    Baton
    Baton, 26.10.2021 22:29
    -6
    Да и судя по минусам вы готовы отдавать свои деньги этим говнюкам, вместо того, чтоб детей своих выучить никогда такого не делать... Если вы жители Британии и знаете клуб Ливерпуль, то он так и сказал - никаких денежных вливаний, пока мы не станем победителями... Ну вот, а Динамо Киев оно лучше Ливерпуля?
    PerezdeCuellar
    PerezdeCuellar, 26.10.2021 21:54 (змінений)
    -6
    Коментар згорнуто. Показати
    Вони хоча і дітлахи, але психанути можуть конкретно! Тому булки нам розтрощати не можно, бо потім джопець може зудіти завдовж всього міжсезоння....
    дерьНАМО и петросяНЫК💩
    дерьНАМО и петросяНЫК💩, 26.10.2021 21:37 (змінений)
    -9
    Коментар згорнуто. Показати
    А дырочка будет в Мариуполе играть?Что уже страх перебороли трусишки
    Baton
    Baton, 26.10.2021 21:09
    -10
    Это ж какой слепой жребий в Украине!!! Два фарма играют против своих БОССОВ, при чём в один день! Морец и Мара против Дынама и Шахта.