Артем ФЕДЕЦЬКИЙ: «За перемогу над Динамо Ахметов заплатив 500 тисяч»

Екс-захисник «Карпат» і «Шахтаря» згадав, як «гірники» стимулювали суперників «Динамо»

Артем ФЕДЕЦЬКИЙ: «За перемогу над Динамо Ахметов заплатив 500 тисяч»
© ФК Карпати. Артем Федецький

Артем Федецький пригадав історію, як «Шахтар» стимулював «Карпати» у поєдинку проти «Динамо».

«Ми грали із запорізьким «Металлургом», тоді ще, пам’ятаю, Макс Коваль стояв у воротах. Ми з Тлумаком у кімнаті. Дзвонить телефон буквально за дві години до матчу. Дивлюся: «Приймальня Ріната Ахметова». Дівчинка питає: «Артем, добрий день! З вами хоче поговорити Рінат Леонідович Ахметов. Ви не зайняті?». Я кажу: «Звичайно, вільний».

Рінат Леонідович запитав, як справи. Він дуже футбольна людина, завжди, коли у мене були якісь проблеми, дзвонив, цікавився. Він каже: «Наступний тур ви граєте з «Динамо». Нам потрібна допомога «Карпат». Знаємо, що у Львові будь-якій команді важко. Ми готові посприяти». Тоді «Шахтар» був на два очки попереду, але залишалося 4-5 турів і попереду матч з «Динамо» в Києві. Сума була 500 тисяч доларів перемога, 300 тисяч – нічия. Я хотів пожартувати, кажу: «Рінат Леонідович, це за «Металург»?». Він посміхається: «Нє, за «Динамо».

Після матчу я взяв 300 тисяч, Тлумак – 200 і ми поїхали ділити. Кононов сказав: «Хлопці, гроші ваші - діліть». Тоді всі отримали преміальні за перемогу над «Динамо»,  - сказав Федецький на ютуб-каналі «Пряма червона».

Читайте також: Артем ФЕДЕЦЬКИЙ: «Райкард мені каже: «Гарне тіло. В футбол граєш?»

Джерело — Пряма червона

(93 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Vbolivalnyk-Peter
    online
    Vbolivalnyk-Peter, 25.10.2021 16:49
    +22
    А податки з 500 000 $ заплатили?
    SanyaPOL
    SanyaPOL, 25.10.2021 16:36
    +19
    Сейчас можно просто купить судью Бойка тысяч за 20 - и нет проблем...
    sahka1981
    sahka1981, 25.10.2021 18:19
    +10
    SanyaPOL, 25.10.2021 16:36
    Сейчас можно просто купить судью Бойка тысяч за 20 - и нет проблем...
    Ну Бойко еще тот "молодец" увидел, что у ШД игра не идет и удалил игрока Ворсклы уже на 29 минуте, а Трубина в голову ударил свой же игрок Бондарь...
    turist86
    turist86, 25.10.2021 19:35
    +5
    Дзвонить телефон буквально за дві години до матчу. Дивлюся: «Приймальня Ріната Ахметова».
    Тобто Ахметов не вперше телефонував
    UPL
    UPL, 25.10.2021 18:14
    +4
    alefteev77, 25.10.2021 16:48
    В принципе теперь понятно и закономерно почему в 2021 году украинские клубы никакие в ЛЧ (за 6 игр - 0 голов), а в других турнирах вылетают то от казахов, то от финнов, то от австрийцев. Ахметов, Суркис и Федецкий и Ко как были экспертами (рулевыми) в украинском футболе, так и остаются. Хоть знаем, кто же эту современную реальность нам построил. Так как действующие (ответственные) лица у руля все те же, что раньше, что сейчас
    Так хто мішає решту нашим командам грати проти казахів і фінів так, як на стимулюванні проти Динамо і Шахтаря???? А ніхто. Просто це доказ того, що внас у державі за будь яку послугу хочуть бабла!
    umnuy2
    umnuy2, 25.10.2021 18:29
    +3
    Vbolivalnyk-Peter, 25.10.2021 18:23
    Цікаво, а Димінський про це знав...?
    диминский в это время на права сдавал чтобы можно было людей давить
    Vbolivalnyk-Peter
    online
    Vbolivalnyk-Peter, 25.10.2021 18:23
    +3
    Цікаво, а Димінський про це знав...?
    sahka1981
    sahka1981, 25.10.2021 18:16
    +2
    Vbolivalnyk-Peter, 25.10.2021 16:49
    А податки з 500 000 $ заплатили?
    Игорь Нестеренко
    Игорь Нестеренко, 25.10.2021 20:04
    +1
    Все нормально! "потняки" податків заплатять за електроенергію і тепло Ахмєтову.... він відіб'є
    APL
    APL, 25.10.2021 19:59
    +1
    turist86, 25.10.2021 19:35
    Дзвонить телефон буквально за дві години до матчу. Дивлюся: «Приймальня Ріната Ахметова».
    Тобто Ахметов не вперше телефонував
    Ну звичайно, перед матчем з шлюхтою, тільки тут простіша задача була, злити матч
    McLay
    McLay, 25.10.2021 17:26
    0
    Секретари и председатели,
    директора и заместители —
    их как ни шли к е..не матери,
    они и там руководители.
    Игорь Губерман
    alefteev77
    alefteev77, 25.10.2021 16:48 (змінений)
    -9
    В принципе теперь понятно и закономерно почему в 2021 году украинские клубы никакие в ЛЧ (за 6 игр - 0 голов), а в других турнирах вылетают то от казахов, то от финнов, то от австрийцев. Ахметов, Суркис и Федецкий и Ко как были экспертами (рулевыми) в украинском футболе, так и остаются. Хоть знаем, кто же эту современную реальность нам построил. Так как действующие (ответственные) лица у руля все те же, что раньше, что сейчас