Папа Гуйє отримав високу посаду в Металісті

Колишній захисник призначений спортивним директором харківського клубу

Папа Гуйє отримав високу посаду в Металісті
© ФК Металіст. Олександр Ярославський та Папа Гуйє

24 жовтня у перерві матчу «Металіст» — «Поділля» (3:0) президент «Металіста» Олександр Ярославський подякував легендарному захиснику «жовто-синіх» Папа Гуйє за роки, проведені в клубі. Ярославський оголосив, що відтепер Папа Гуйє — спортивний директор футбольного клубу «Металіст».

«Давайте подякуємо Папа Гуйє за його гру. Але він не залишає Харків. Відтепер Папа буде відповідати за спортивну направляючу футбольного клубу «Металіст». Папа Гуйє — новий спортивний директор «Металіста», — заявив президент клубу.

«Дуже дякую президентові Олександру Ярославському, віце-президенту Євгену Краснікову, всім тренерам і вболівальникам, з якими ми ділили радість перемог і розчарування від поразок. Ви завжди будете невід'ємною частиною мого життя!» — зазначив Гуйє.

Джерело — ФК Металіст

(143 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    rus
    rus, 25.10.2021 13:02
    +13
    Удачи!
    Trollface
    online
    Trollface, 25.10.2021 14:29
    +7
    Папа -Легенда.
    Hulivud
    Hulivud, 25.10.2021 13:27
    +4
    oenergo.com, 25.10.2021 13:14
    А он каким-то из наших языков владеет?
    Русским владеет свободно, правда голосок писклявый,но выглядит внушительно!
    Walentin86
    Walentin86, 25.10.2021 13:48
    +3
    фото зачет
    CheMP
    CheMP, 25.10.2021 14:52
    +1
    после выборов мэра уволит?
    igogo
    igogo, 25.10.2021 14:18 (змінений)
    +1
    И теперь он Мистер, Сэр или Пан?
    Пан Гуйе. Чёрти шо.) Он же Папа!
    FunnyCOFE
    FunnyCOFE, 25.10.2021 22:09
    0
    oenergo.com, 25.10.2021 13:14
    А он каким-то из наших языков владеет?
    Более чем, он еще в 10-11 году уже спокойно давал вьюхи
    Умник
    Умник, 25.10.2021 14:04
    -1
    Тем временем господин Горяинов со своей Бенфикой в Харькове обыгрывает металл 7:1 среди пацанов.
    А когда то школа металла была хороша.
    Надеюсь ПаПа восстановит.
    oenergo.com
    oenergo.com, 25.10.2021 13:14
    -6
    А он каким-то из наших языков владеет?
    aleks19826
    aleks19826, 25.10.2021 13:13
    -13
    Нічого не маю проти Папи, але чорношкірий спортивний директор це жесть!!!)