Валерій ЛУЧКЕВИЧ: «З Динамо не влаштували Сталінград»

Хавбек «Дніпра-1» висловився про матч УПЛ

© СК Дніпро-1

Півзахисник «Дніпра-1» Валерій Лучкевич прокоментував поразку команди від «Динамо» (0:2) в матчі 12-го туру УПЛ.

«Перший тайм провели дуже добре. Тренерський склад добре розібрав «Динамо», обрав правильну тактику. Ми правильно переміщувалися, контролювали м'яч, пару моментів було. У другому таймі все зламав перший гол. Ми очікували, що гравці «Динамо» побіжать, потім почалися помилки.

У першому таймі все показали, що розбирали. Правильно накривали суперника, не сіли в оборону, не влаштували «Сталінград», не виставили автобус, намагалися накривати на їхній половині поля. У нас це непогано виходило. А в другому таймі десь підсіли, сили не безмежні, вони закінчуються. На жаль, 0:2 програли», - сказав Лучкевич.