Турнірна таблиця УПЛ. Між Динамо і Шахтарем 3 очки, Зоря атакує Ворсклу

З 22 по 24 жовтня пройшли поєдинки 12-го туру Української Прем'єр-ліги

Турнірна таблиця УПЛ. Між Динамо і Шахтарем 3 очки, Зоря атакує Ворсклу
© ФК Динамо

З 22 до 24 жовтня пройшли поєдинки 12-го туру Української Прем'єр-ліги.

Після 12 турів «Динамо» випереджає «Шахтар» на три очки (32 очки проти 29). Київська та донецька команди синхронно здобули перемоги у вік-енд. Третю позицію займає «Ворскла» (24 бали), за нею йде «Зоря» (23). Замикає турнірну таблицю УПЛ «Маріуполь» (4 пункти).

Нагадаємо, від України у наступний сезон єврокубків розігрується 5 пропусків. Дві найкращі команди турніру отримають путівки у кваліфікацію Ліги чемпіонів (прямого пропуску в груповий раунд ЛЧ в України вже немає). Переможець Кубка України зіграє у відборі Ліги Європи, а ще дві команди з чемпіонату потраплять у попередні раунди Ліги конференцій.

Дві найгірші команди (15 і 16 місця) залишать елітний дивізіон, крім того – два колективи (13 і 14 місця) будуть грати перехідні матчі з клубами Першої ліги.

УПЛ. 12-й тур

  • 22.10. Десна Чернігів – Олександрія – 1:1
  • 22.10. Металіст 1925 Харків – Інгулець Петрове – 4:0
  • 23.10. Верес Рівне – Маріуполь – 2:0
  • 23.10. Ворскла Полтава – Шахтар Донецьк – 0:2
  • 23.10. Чорноморець Одеса – Львів – 1:1
  • 24.10. Рух Львів – Минай – 2:2
  • 24.10. Динамо Київ – Дніпро-1 – 2:0
  • 24.10. Зоря Луганськ – Колос Ковалівка – 1:0

Турнірна таблиця УПЛ

Джерело — Sport.ua

(23 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Funny_____Cat
    Funny_____Cat, 24.10.2021 23:31
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Сколько уже шахтеру судьи очков подарили ?
    BekXan
    BekXan, 24.10.2021 23:22
    +3
    Зоря не может атаковать Ворсклу.Как и остальные Александрия Днепр Металлист 1925 и Десна.Это команды одного уровня.И разница лишь в том кто хитрее и наберёт больше очков играя межсобой .Команды с 3 по 8 место одно и тоже.
    Bibenco
    online
    Bibenco, 25.10.2021 10:31
    +2
    Nomad, 25.10.2021 10:23
    Между №9 и №12 разница в 10 очков!!! Уже сейчас!
    Так зачем было отказываться от формата с 12-ю командами???
    Тогда бы больше времени уделяли кубкам УЕФА и сборной.
    Затем, что жители других регионов тоже хотят видеть у себя Динамо, Шахтёр, Ворсклу и и. д., а их команды соперничать с сильными клубами. Это называется стимулирование развития футбола.
    Nomad
    Nomad, 25.10.2021 14:12
    +1
    Bibenco, 25.10.2021 10:31
    Затем, что жители других регионов тоже хотят видеть у себя Динамо, Шахтёр, Ворсклу и и. д., а их команды соперничать с сильными клубами. Это называется стимулирование развития футбола.
    Тогда давайте, каждой области по команде УПЛ! И без вылета, как в закрытых лигах. Будем наслаждаться Восточной и Западной конференциями, потом перекрёстными играми, и т.д. Денег хватит в УАФ?
    ~@~
    online
    ~@~, 26.10.2021 09:57
    0
    Nomad, 25.10.2021 14:12
    Тогда давайте, каждой области по команде УПЛ! И без вылета, как в закрытых лигах. Будем наслаждаться Восточной и Западной конференциями, потом перекрёстными играми, и т.д. Денег хватит в УАФ?
    Схема с 2 гр. по 6 - самая подходящая для уровня нашего чемпионата.
    Nomad
    Nomad, 25.10.2021 10:23
    0
    Между №9 и №12 разница в 10 очков!!! Уже сейчас!
    Так зачем было отказываться от формата с 12-ю командами???
    Тогда бы больше времени уделяли кубкам УЕФА и сборной.
    zzg77
    zzg77, 25.10.2021 10:11
    0
    Funny_____Cat, 24.10.2021 23:31
    Сколько уже шахтеру судьи очков подарили ?
    Скоро технари пойдут!!!!
    ZaE
    ZaE, 25.10.2021 11:58
    -2
    І тупорилий півень, замість того щоб відповісти, поставив мінус.
    zzg77
    zzg77, 25.10.2021 10:11
    -3
    Не Заря, а Бойко атакует Ворсклу по команде Пиявко!!!!
    ZaE
    ZaE, 25.10.2021 11:41
    -4
    BekXan, 24.10.2021 23:22
    Зоря не может атаковать Ворсклу.Как и остальные Александрия Днепр Металлист 1925 и Десна.Это команды одного уровня.И разница лишь в том кто хитрее и наберёт больше очков играя межсобой .Команды с 3 по 8 место одно и тоже.
    "межсобой", це що за слово нове таке, якою мовою?