Промоутер Джошуа розповів, де і коли повинен відбутися реванш з Усиком

Хочуть в Англії, але є й інші варіанти

Промоутер Джошуа розповів, де і коли повинен відбутися реванш з Усиком
© Skysports.com

Промоутер Едді Хірн розраховує, що реванш Олександр Усик - Ентоні Джошуа за три пояси суперважкої ваги відбудеться у березні.

«Реалістичний варіант - березень. Так, десь в березні повинен пройти реванш. Це буде великий бій, і багато країн хочуть прийняти його. Але я б хотів, щоб він відбувся в Англії».

«Сторона Усика дуже радіє реваншу. Вони зароблять багато грошей і вірять, що знову переможуть. Для Джошуа ж ніякого іншого бою бути не може. Тільки реванш», - сказав Хірн.

Раніше повідомлялося, що сторона Усика спробує організувати бій у Києві.

Джерело — Boxingnews 24

(337 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Robert Monroe
    Robert Monroe, 23.10.2021 20:17
    +3
    Сцикуни англійські знову на домашнє суддівство зроблять ставку?
    ВОССТАВШИЙ ИЗ БАНА
    online
    ВОССТАВШИЙ ИЗ БАНА, 24.10.2021 15:01
    -1
    Балабольченко Ломпаченко, 24.10.2021 14:32
    Плешивый, если тебе что-то мерещиться - иди к врачу
    Говнометы все одинаковые!
    Genа Bilogarenko
    Genа Bilogarenko, 24.10.2021 14:44
    -1
    Усик благородный человек! В реванше он поможет Джоше завершить карьеру и не мучаться морально))))
    Усіков
    Усіков, 23.10.2021 21:13
    -1
    Robert Monroe, 23.10.2021 20:17
    Сцикуни англійські знову на домашнє суддівство зроблять ставку?
    А що не так було із суддівством у першому поєдинку?
    ВОССТАВШИЙ ИЗ БАНА
    online
    ВОССТАВШИЙ ИЗ БАНА, 24.10.2021 09:09
    -2
    Усіков, 23.10.2021 21:13
    А що не так було із суддівством у першому поєдинку?
    У нас з'явився новий фасувальник лайна? Чи це старий перефарбувався? Балабольчик - це ти?
    Джон Уик
    Джон Уик, 23.10.2021 23:55
    -2
    До чемпионских раундов там был равный бой
    OKs100
    online
    OKs100, 23.10.2021 22:21 (змінений)
    -2
    Можно в Англии, но три судьи пусть будут украинцами. Для профессионального бокса это нормально, когда, например, боксер британец, бой проводится в Британии и все судьи британцы судят бой против какого-нибудь кубинца. Конечно же в таких случаях судьи сама объективность.
    Вячеслав Круссер
    Вячеслав Круссер, 23.10.2021 22:13 (змінений)
    -2
    Хирн ты уже можешь только хотеть реванш в мае и не в англии
    Балабольченко Ломпаченко
    Балабольченко Ломпаченко, 24.10.2021 14:32
    -3
    ВОССТАВШИЙ ИЗ БАНА, 24.10.2021 09:09
    У нас з'явився новий фасувальник лайна? Чи це старий перефарбувався? Балабольчик - це ти?
    Плешивый, если тебе что-то мерещиться - иди к врачу
    Name Surname
    Name Surname, 23.10.2021 21:49
    -3
    Усіков, 23.10.2021 21:13
    А що не так було із суддівством у першому поєдинку?
    не так было, что Джошуа на карточках вел после восьми раундов...так что ну его нафиг вопще. Судьи это реально единственное что реально может помочь ему в реванше, этого нельзя допустить.
    Trollface
    online
    Trollface, 23.10.2021 21:55
    -4
    Джошуа трус, кроме Англии нигде. И еще будет консультироваться со множеством консультантов. Но Кличко ему ничем не поможет.