ВІДЕО. Бійня на полі. Матч Суми — Перемога закінчився масовою бійкою

Уболівальники влаштували безлад після третього голу гостей

13098
11
Facebook

Поєдинок 15-го туру групи «Б» Другої ліги України «Суми» — «Перемога» (1:3) завершився скандалом.

На останніх хвилинах матчу гості вели з рахунком 3:1, на 90-й хвилині відзначився В'ячеслав Велєв, а на 93-й хвилині — Рінар Валєєв. З 73-ї хвилини господарі грали у меншості після вилучення Сільченка.

Ще до фінального свистка вболівальники влаштували масову бійку, яка почалася на боковій лінії, а потім продовжилася на полі. У хід пішов сльозогінний газ. Гравці гостей були змушені спішно сховатися у підтрибунних приміщеннях.