Василь КОБІН: «Від Селезньова відмовилася вся країна»

Екс-тренер «Миная» - про роботу з Селезньовим і Мілевським

Василь КОБІН: «Від Селезньова відмовилася вся країна»
© YouTube. Василь Кобін

Колишній головний тренер «Миная» Василь Кобін розповів про свою роботу із зірковими ветеранами, Артемом Мілевським і Євгеном Селезньовим:

«Чи потребують вони в особливому підході? Я б не сказав. Від них всі відмовлялися, ніхто з тренерів не хотів з ними працювати. Але це порядні хлопці, які багато дали українського футболу, неординарні особистості.

Я не боявся, хотів з такими людьми працювати. Для мене як для молодого тренера це був колосальний досвід.

Конфлікт з Мілевським? Для мене це не конфлікт. Це історія, в якій Артем повинен був вирішити, навіщо йому футбол. Конфлікту не було, ми нормально розійшлися. Якщо я його десь зустріну - я його обійму.

Запрошення Селезньова - моя ідея. Від нього ж теж вся країна відмовилася, тренери не хотіли працювати. Той конфлікт, який у нього був в «Колосі», теж пішов йому на користь. Але я не боявся, я знав його. Те, що він вміє забивати голи і віддається на полі на 100% - безсумнівно. Керівництво було трохи шоковане цією ідеєю».

Джерело — BurBuzz

(413 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    pecherytsja88
    pecherytsja88, 23.10.2021 16:50
    +14
    :"Оженився дурний, та й взяв дурнувату, і не знали, що робити - підпалили хату!"
    terhoha
    terhoha, 23.10.2021 16:19
    +12
    100% відмовилась від кормільця.
    Burevestnik
    Burevestnik, 23.10.2021 16:43
    +11
    результат - отказались от Васи...
    Trollface
    Trollface, 23.10.2021 17:29
    +8
    Кормилец из-за острой нехватки средств стал очень агрессивным.
    ~@~
    online
    ~@~, 24.10.2021 20:50
    +2
    Не страна, а футболёры.
    Для знающих его футбольный путь, Селезнёв всегда останется звездой нашего масштаба. А школьники себе других найдут. Это жизнь.
    Yura Юрий
    Yura Юрий, 24.10.2021 20:20 (змінений)
    +2
    "Той конфлікт, який у нього був в «Колосі», теж пішов йому на користь." в чем польза? в том что вы сбили з/п ему??))) ему самому точно не пошло, Караваеба избить хотел, факи тыкает болельщикам... деградирует еще больше, ....на пользу....ну ты Вася и комик, с Сашкой Педаном одно лицо кстати
    Servicant
    Servicant, 26.10.2021 19:27
    0
    Как обычно на этом сайте, заголовок абсолютно не соответствует содержанию.
    Yura Юрий
    Yura Юрий, 25.10.2021 00:10
    0
    ~@~, 24.10.2021 20:50
    Не страна, а футболёры.
    Для знающих его футбольный путь, Селезнёв всегда останется звездой нашего масштаба. А школьники себе других найдут. Это жизнь.
    лучше школьникам а таких гнилых персонажах - вообще не знать, такие примеры не нужны
    Alik
    Alik, 23.10.2021 18:14
    0
    Он бычяра тупоголовый.
    cucumber
    cucumber, 24.10.2021 20:43
    -1
    sasha.138, 24.10.2021 16:24
    иди уже строчи оды мкг. достал ты уже
    Металлист - команда героев!!!!
    Селезнев - легенда УПЛ!!!
    sasha.138
    sasha.138, 24.10.2021 16:24
    -3
    cucumber, 23.10.2021 16:19
    Я никогда не откажусь от поддержки Селезнева! Верим в кормильца! Бей рекорд, Жека!
    иди уже строчи оды мкг. достал ты уже
    cucumber
    cucumber, 23.10.2021 16:19
    -12
    Я никогда не откажусь от поддержки Селезнева! Верим в кормильца! Бей рекорд, Жека!