ФОТО 18+. Шви на обличчі. Біатлоністка Кривонос отримала страшну травму

Анна моторошно впала на зборі в італійському Лівіньо

ФОТО 18+. Шви на обличчі. Біатлоністка Кривонос отримала страшну травму
© Instagram Анни Кривонос

24-річна біатлоністка збірної України Анна Кривонос невдало впала на одному з лижоролерних тренувань на зборі в італійському Лівіньо, внаслідок чого сильно травмувала обличчя.

Спортсменку змушені були доставити в лікарню і накласти кілька швів. Тепер на біатлоністку чекає період відновлення.

Кривонос точно пропустить частину підготовки в Лівіньо, що залишилася, і, можливо, повернеться до тренувань на наступному зборі, який запланований в норвезькому Бейтоштолені.

Instagram Анны Кривонос

Джерело — XSport

(51 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    serhiy
    serhiy, 23.10.2021 09:27
    +19
    Швидкого відновлення !!!
    CheMP
    CheMP, 23.10.2021 11:32
    +9
    ого...( скорейшего выздоровления!
    LomUs17
    online
    LomUs17, 23.10.2021 15:13
    +7
    SpritusAlex, 23.10.2021 12:05
    Головне, що прокачані губоньки не постраждали. А так, звичайно, швидкого одужання.
    А ты свечку держал? На фото видно, что там и губам досталось, чего б им и не распухнуть... Красивая дивчина, сильная и не унывающая. Скорейшего выздоровления!
    Kapitoshka
    Kapitoshka, 23.10.2021 10:26
    +7
    Ехх , тепер візуально відповідає зовнішність фаміліі
    Бажаю якомога швидше стати на лижню!
    Усіков
    Усіков, 23.10.2021 15:28
    +5
    Добряче так дісталось Швидкого одужання!
    Муґунот Уух
    Муґунот Уух, 23.10.2021 15:42
    +3
    SpritusAlex, 23.10.2021 12:05
    Головне, що прокачані губоньки не постраждали. А так, звичайно, швидкого одужання.
    мізків вистачає лише гидоту писати? а глянути її фото до падіння - ні?
    Милчел Авек
    Милчел Авек, 23.10.2021 09:28
    +1
    И бегом в инсту выкладывать, как же можно такой повод отличный пропустить.
    Еще и удача какая, пальцы не в гипсе, без них кадр был бы не по инста-трендам..
    PETP0
    online
    PETP0, 23.10.2021 12:19
    0
    SpritusAlex, 23.10.2021 12:05
    Головне, що прокачані губоньки не постраждали. А так, звичайно, швидкого одужання.
    Та то их от удара об землю так раздуло)) Здоровья конечно же!
    SrnaNeSriPodNogi
    SrnaNeSriPodNogi, 23.10.2021 16:33
    -1
    Бахиня ватников -валерия постоянно с таким фейсом под штукатуркой, и ничего. До свадьбы заживёт .
    ~@~
    online
    ~@~, 23.10.2021 10:34
    -1
    Фамилию нужно поменять.
    SpritusAlex
    SpritusAlex, 23.10.2021 12:05
    -11
    Головне, що прокачані губоньки не постраждали. А так, звичайно, швидкого одужання.