23.10.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Ворскла – Шахтар – 0:2. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 12 туру Української Прем'єр-ліги

Ворскла – Шахтар – 0:2. Текстова трансляція матчу
© ФК Шахтар Донецьк

В суботу, 23 жовтня, відбудеться поєдинок 12 туру Української Прем'єр-ліги, в якому гратимуть полтавська «Ворскла» та донецький «Шахтар». Гра пройде в Полтаві на полі стадіону «Ворскла» ім. О. Бутовського, початок - о 17:00.

В останніх двох матчах за участю донецького «Шахтаря» було забито 12 (!) голів. Спершу «гірники» покуражилися в чемпіонаті України з «Зорею» (6:1), а потім були нещадно биті в Лізі чемпіонів мадридським «Реалом» з рахунком 0:5. Тому цілком можливо, що «Ворскла» потрапить під гарячу руку. А може, й ні - полтавська команда йде на третьому місці (на другому - якраз «Шахтар») в чемпіонаті і може обійти донеччан у разі перемоги. В попередньому турі завдяки дублю Рангела було вивезено з Олександрії мінімальну перемогу, причому це відбулося на фоні кадрових втрат Бондаренка, Чеснакова, Яворського, Вакули і Якубу. Перші четверо ще не допоможуть команді в суботу, а от Наджеб відновився і знову в обоймі.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Ворскла» - «Шахтар». За перебігом поєдинку можна слідкувати за цим посиланням.

Джерело — Sport.ua

(16 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    FunnyCat_
    FunnyCat_, 23.10.2021 17:35
    +24
    Можно выключать клоунаду
    Как обычно , когда шахетр понял что в игровом плане не вывозит - подключился судья
    Умник
    Умник, 23.10.2021 17:34
    +20
    Цирк
    mayjumanji8841
    mayjumanji8841, 23.10.2021 17:36
    +18
    фека шлюха без судьи уже ничего не может
    stopor2016
    stopor2016, 23.10.2021 17:46
    +17
    Надо ещё кого-то удалять , иначе подшерифники не забьют.
    mayjumanji8841
    mayjumanji8841, 23.10.2021 17:46
    +17
    фека шлюха всегда была мерзкой командой, но это уже слишком
    Spectra
    Spectra, 23.10.2021 17:45 (змінений)
    +16
    Пора в ворота Ворсклы пенальти ставит, а то не вытягивает Шахта или еще одно удаление
    Spectra
    Spectra, 23.10.2021 17:34
    +16
    Впрочем ничего нового
    просто парень
    просто парень, 23.10.2021 17:53
    +14
    Та понятное дело, что шахту вытянут
    FunnyCat_
    FunnyCat_, 23.10.2021 17:47
    +14
    Судья , удаляй ещё одного , а то шахтёр что то не может
    SeM077
    SeM077, 23.10.2021 17:46
    +14
    Ворскла і в 10 норм тягає)
    barsch.
    barsch., 23.10.2021 17:45
    +14
    Мдя! это просто пипец!!! и после этого цирка кто-то ещё сомневается в том, что судья не причём!? Сами не можем судья поможет!
    Burevestnik
    Burevestnik, 23.10.2021 17:44
    +14
    шото вратарь Ворсклы играет не по делу.
    Куда смотрит судья???
    Нужно удалить!!!
    FunnyCat_
    FunnyCat_, 23.10.2021 17:33
    +14
    Ахахахааэахэахахахахахахааха
    Шахтёр не сможет ….. ну вы поняли
    SeM077
    SeM077, 23.10.2021 17:53
    +13
    Що коментатор верзе. Степаненко сам налітає, а винний Рангель.
    FunnyCat_
    FunnyCat_, 23.10.2021 17:49
    +12
    А вообще надо комбо , пенальти и красную Ризныку
    SeM077
    SeM077, 23.10.2021 17:35
    +12
    Дякуємо суддя за допомогу. Шахтар до перемоги
    просто парень
    просто парень, 23.10.2021 17:41
    +11
    Ворскла лучше, увидели это и началось...
    No name
    No name, 23.10.2021 18:42
    +10
    Скоро будут в ЧУ соперника кротов удалять прямо из стартового состава
    adidas777
    adidas777, 23.10.2021 18:24
    +10
    Самое обидное, что в полных составах Ворскла бы сегодня закатала кротов!
    Она и в меньшинстве лучше играет!
    Но включился судейский корпус, как всегда при Павелко за кротов!
    yurchik553
    yurchik553, 23.10.2021 17:53
    +10
    Молодец Ворскла, бей бомжей донецких