Джерело: Петраков викличе в збірну України Гармаша

Півзахисник «Динамо» буде викликаний на листопадові матчі збірної України

Джерело: Петраков викличе в збірну України Гармаша
© ФК Динамо. Денис Гармаш

Головний тренер збірної України Олександр Петраков планує викликати на листопадові матчі національної команди півзахисника «Динамо» Київ Дениса Гармаша. Напередодні у них відбулася розмова, в ході якого Гармаш висловив готовність допомогти збірній.

Гармаш не виступав за збірну України більше 4 років - з 17 жовтня 2017 року, коли «синьо-жовті» програли 0:2 Хорватії. Сумарно на рахунку 31-річного хавбека 2 голи в 30 матчах за національну команду.

У листопаді збірна України проведе товариський матч з Болгарією (11 листопада) і вирішальний матч відбору на ЧС-2022 проти Боснії та Герцеговини (16 листопада).

У нинішньому сезоні на рахунку Гармаша 5 голів і 2 асисти в 14 матчах за «Динамо» у всіх турнірах. Останнім часом 31-річний хавбек часто грає на позиції центрфорварда.

Вчора повідомлялося про те, що Петраков також планує повернути в збірну України Руслана Маліновського.

Джерело — Meta-ratings.com.ua

(67 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Phantom1993
    Phantom1993, 22.10.2021 14:43
    +14
    Почему бы и нет, лавочники Сиканы и Судаковы вызываются, почему тогда Гармаша нельзя
    sv_2000
    sv_2000, 22.10.2021 14:39
    +12
    Поддерживаю это решение. Гармаш может пригодится.
    IgorDK
    IgorDK, 22.10.2021 14:40 (змінений)
    +11
    Коментар згорнуто. Показати
    Сергей Щербина, 22.10.2021 14:37
    Я ничего не против Гармаша, можно тогда еще до вызвать Селезньова.
    чего это вдруг, он что забивает или что, за какие такие заслуги "тюленя" вызывать??!
    FunnyCat_
    FunnyCat_, 22.10.2021 14:49 (змінений)
    +8
    На замену явно лишним не будет
    DK1961
    DK1961, 22.10.2021 15:16
    +5
    terhoha, 22.10.2021 15:01
    У збірній деревяних багато. На одного менше,на одного більше.
    Для сборной Гармаш менее деревянный (теперь), чем Малиновский: обрезок не делает, в молоко не бьет, с партнерами мячом делится (в отличие от зазвездившегося мажора).
    IgorDK
    IgorDK, 22.10.2021 14:32
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    вот и отлично! Гармаша давно надо было вызвать в сборную
    inspekcha85
    inspekcha85, 22.10.2021 18:02
    +4
    Помню как он в ключевом матче отбора в Польше при Фоменко был очень даже ничего,гол забил( 3-1 выграли наши по-моему).Гармаш сейчас стал поспокойнее, он нужен сборной.
    Fender
    Fender, 22.10.2021 16:24
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    xvalenok02, 22.10.2021 15:39
    Сколько безграмотных. И никто не задал простой вопрос - в чем суть претензий?
    Зато минусуют с чистой совестью.
    xvalenok02, 19.10.2021 10:42-9
    Динама проиграла челси на родном стадионе 0-5.
    Это себе даже шахта не позволяла.
    --
    Поговорим? Вот тебе притензия.
    Andrii_MKh
    Andrii_MKh, 22.10.2021 14:34
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Ставим на красное
    rasta13
    rasta13, 22.10.2021 18:10
    +3
    Вам футболисты наши не нравятся ? Болейте тогда за сборную Бразилии!
    Fender
    Fender, 22.10.2021 14:52
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    xvalenok02, 22.10.2021 14:42
    И никого не возмущает как информацию пишут на украинском языке. Полностью нарушая правила.
    Хотя сейчас это вроде можно. Ведь вместо украинского языка (мови) у нас пытаются внедрить новояз.
    xvalenok02, 19.10.2021 10:42-9
    Динама проиграла челси на родном стадионе 0-5.
    Это себе даже шахта не позволяла.
    --
    Поговорим?
    Chystyi_stavok
    Chystyi_stavok, 22.10.2021 14:53
    +2
    Цікаво, чому не викликають у збірну Богдана Милованова із Спортинга Хихон (це зараз один із ледерів Сегунди)? Тим паче він правий захисник, де у нас і так мало гравців на цю позицію. Принаймні можна на товарняк спробувати було б.
    Bibenco
    Bibenco, 22.10.2021 21:32
    +1
    Baton, 22.10.2021 19:19
    Скажи чувак, если ты вызовешь мастеров построить тебе дом, а они приедут и будку тебе сколотят, ты будешь восхищаться ими и платить бабло, или дашь им п...ы и вызовешь лучших, пусть из-за кордона... ???
    Я их закопаю живём, а следующим покажу, в случай чего, их участь.
    Baton
    Baton, 22.10.2021 19:19
    +1
    rasta13, 22.10.2021 18:10
    Вам футболисты наши не нравятся ? Болейте тогда за сборную Бразилии!
    Скажи чувак, если ты вызовешь мастеров построить тебе дом, а они приедут и будку тебе сколотят, ты будешь восхищаться ими и платить бабло, или дашь им п...ы и вызовешь лучших, пусть из-за кордона... ???
    Baton
    Baton, 22.10.2021 19:09
    +1
    Селезень и Миля тоже телефон далеко не прячут
    Burevestnik
    Burevestnik, 22.10.2021 18:37
    +1
    rasta13, 22.10.2021 18:10
    Вам футболисты наши не нравятся ? Болейте тогда за сборную Бразилии!
    в ШД виходять грати по 7 бризил (третього сорту) - нехай і на них дивляться.
    Empty
    Empty, 23.10.2021 15:52
    0
    Bibenco, 22.10.2021 21:33
    Гармаш лишним точно не будет.
    Точно будет лучше супряги и сикана)
    solart1964
    solart1964, 23.10.2021 11:20
    0
    scorpio16, 23.10.2021 10:15
    И куда он хочет выпускать Гармаша вместо Яремчука ...
    Может вспомнит прошлое и пару опорников Степа-Гармаш выпустит?)
    scorpio16
    scorpio16, 23.10.2021 10:15
    0
    И куда он хочет выпускать Гармаша вместо Яремчука ...
    Baton