Україна з перемоги почала основний раунд кваліфікації Євро-2022 з футзалу

У непростому поєдинку жіноча збірна нашої країни виграла у команди Чехії

8806
5
futsal.com.ua

Сьогодні у Львові розпочалися ігри групи 3 основного раунду кваліфікації жіночого чемпіонату Європи 2022 року з футзалу. В першій грі збірна Фінляндії перемогла Бельгію 3:0, після чого на майданчик спортивного комплексу «Боско-Арени» вийшли футзалістки України та Чехії.

До перерви гра проходила за переваги підопічних Олега Шайтанова, які мали кілька моментів для того, щоб відкрити рахунок. Однак Гриценко (двічі) та Сидоренко свої шанси не використали. Зате трохи пізніше Шульга відзначилася відразу дублем. Спершу на 9-й хвилині вона обіграла суперницю на лівому фланзі і точно пробила під поперечину. А потім забила на 18-й хвилині, цього разу змістившись з лівого флангу в центр і пробивши в ближній кут.

Коли після перерви на 24-й хвилині Гриценко провела третій м'яч у ворота гостей, здавалось, що українки спокійно доведуть матч до перемоги. Але не тут-то було. Буквально відразу ж протягом хвилини двома голами відзначилася чешська футзалістка Скалова й інтрига в матчі повернулася.

Далі на гол Сидоренко на 28-й хвилині, суперниці відповіли через дві хвилини своїм у виконанні Штурмової. А за три хвилини до кінця основного часу, збірна Чехії стала грати з п'ятим польовим гравцем. Сидоренко зуміла скористатися тим, що ворота порожні і зробила дубль. Але в наприкінці матчу за 36 секунд до фінальної сирени Сокесса забила четвертий гол у ворота збірної України. На більше чешську команду не вистачило.

В підсумку Україна виграла 5:4, і тепер у п'ятницю 22 жовтня зіграє з Бельгією. Трохи раніше свій поєдинок проведуть Чехія та Фінляндія.

Чемпіонат Європи-2022. Жінки. Група 3. 1-й тур.

Чехія - Україна - 4:5

Скалова (25, 25), Штурмова (30), Сокесса (40) - Шульга, (9, 18) Гриценко (24), Сидоренко (28, 37)

Гонкова (29) - Форсюк (30)

Чехія: Панушкова - Скалова, Гонкова, Плхакова, Штурмова - Бубелова, Одегналова, Шпічкова, Фолпрехтова, Новотна, Сокесса, Коплікова.

Україна: Сагайдачна - Шульга, Гриценко, Дубіцька, Форсюк - Кислова, Кліпаченко, Кирильчук, Воловенко, Сидоренко, Бурлаченко, Рубан.

Арбітр: Фарик Кецо (Боснія і Герцеговина).

Стадіон: «SC Bosko-Arena» (Львів, Україна).

ЧЕХІЯ - УКРАЇНА. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Відеоогляд матчу

Ігор Заржицький
(24)

Агент: «Судаков після Євро легко може коштувати 150 мільйонів євро»
Футбол | 28 березня 2024, 15:15 24

Микита Швець розповів, як участь на чемпіонаті Європи збільшить вартість українських гравців