Мотор – Динамо Бухарест. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Дивіться 21 жовтня о 19:45 відеотрансляцію матчу Ліги чемпіонів

© ГК Мотор

У четвер, 21 жовтня, відбудеться поєдинок 5-го туру гандбольної Ліги чемпіонів, в якому гратимуть запорізький «Мотор» і «Динамо» з Бухареста. Гра групи В відбудеться у Запоріжжі в Палаці спорту «Юність», початок – о 19:45.

Румунський і український клуби ділять 6-7 місця в турнірній таблиці. Обидві команди по разу виграли і тричі програли. «Мотор» в стартовому матчі переміг «Порту», а потім поступився «Барселоні», «Віве Кельце» і «ПСЖ». По дві найкращі команди з кожної групи вийдуть до чвертьфіналу, ще по чотири наступних продовжать боротьбу на стадії 1/8 фіналу.

Відеотрансляція матчу доступна на телеканалі Sport 1 та відеосервисі MEGOGO.