Мирон МАРКЕВИЧ: «Ця команда з Маріуполя нікому не потрібна»

Відомий тренер прокоментував можливу відставку свого сина з посади наставника команди

Мирон МАРКЕВИЧ: «Ця команда з Маріуполя нікому не потрібна»
© Getty Images/Global Images Ukraine

Колишній головний тренер «Металіста», «Дніпра» і збірної України Мирон Маркевич поділився думкою про можливу відставку свого сина Остапа Маркевича з посади наставника «Маріуполя».

«Важко коментувати. Думаю, ця команда з Маріуполя нікому не потрібна.

На жаль, така тренерська доля. Коли з команди йде вісім гравців, а підкріплення немає, то і на гідний результат розраховувати складно. Одними молодими гравцями результату не досягнеш. Перспективна молодь — це добре, але вона нестабільна. Може видати феєричну гру, а потім пропасти. Тому підсилення, звичайно, потрібно було.

Завжди так кажуть, якщо невдалий результат, то з'являються чутки про відставку. Але така тренерська доля. Я теж через таке проходив.

Чи є шанси у «Маріуполя» набрати очки у найближчих матчах? Звісно. Але це футбол. Із «Металістом 1925» у маріупольців були гольові моменти, могли ще 3-4 м'ячі забити, але у підсумку залишилися без очок», — вважає Мирон Маркевич.

Після 11-ти зіграних турів УПЛ в активі «Маріуполя» 4 очки і останнє місце в турнірній таблиці.

Джерело — Meta-ratings.com.ua

(178 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Vitalik_Medvid
    Vitalik_Medvid, 21.10.2021 15:46
    +6
    Як це нікому? Шазтарю потрібна)
    Burevestnik
    Burevestnik, 21.10.2021 18:00
    +5
    fedd1979, 21.10.2021 16:07
    Доволі дивно. Я б зрозумів, коли казали б, що нікому не потрібні команди з ОРДЛО без прописки чи, як раніше, команди без вболівальників із того ж Донецька, Києва. Але Маріуполь - місто, в якому 450 тисяч населення. В них одна комнада. В чому проблеми?
    в городе крупные предприятия - собственность Ахметова, Марик ему уже не нужен.
    =
    то же самое и "Кривбасс" - никто не хочет тратить свои средства в развитие. В городе более 600 тысяч населения. Уйдет Зеленский - клуб угаснет.
    terhoha
    terhoha, 21.10.2021 16:04
    +5
    Jack, 21.10.2021 15:31
    Откуда 13 очков?!
    Дійсно. Звідки в Арендуполя 13 очок.
    CheMP
    CheMP, 21.10.2021 15:29
    +5
    а чего же сын пошёл тренировать,если "команда никому не нужна"? нечего на зеркало пенять,коли рожа крива (с) сколько было случаев,когда почти весь состав команды распродавался или возвращался из аренды,но команда возрождалась снова и снова(европейские примеры Порту и Аякс),поэтому как раз тренер является в такой ситуации ключевым и его профессионализм имеет огромное значение
    fedd1979
    fedd1979, 21.10.2021 16:07
    +4
    Доволі дивно. Я б зрозумів, коли казали б, що нікому не потрібні команди з ОРДЛО без прописки чи, як раніше, команди без вболівальників із того ж Донецька, Києва. Але Маріуполь - місто, в якому 450 тисяч населення. В них одна комнада. В чому проблеми?
    ffff
    ffff, 21.10.2021 16:01
    +4
    Jack, 21.10.2021 15:31
    Откуда 13 очков?!
    То админы не туда смотрели, мячи посчитали.
    Jack
    Jack, 21.10.2021 15:31
    +4
    Откуда 13 очков?!
    Lion
    Lion, 21.10.2021 19:34
    +3
    Ты лучше скажи что твой сын не тренер, там у всех предыдущих тренеров результат был не много лучше!!!!
    Robert Monroe
    Robert Monroe, 21.10.2021 18:09
    +2
    Якщо син Маркевича погодився працювати у нікому не потрібній команді, то це багато що говорить про його тренерську кваліфікацію.
    Yura Юрий
    Yura Юрий, 21.10.2021 20:11
    +1
    это что новость, что там игроки табунами уходят, и приходят? это же Арендополь. Знал куда шел, так что нечего ныть
    Chicot
    Chicot, 21.10.2021 15:43
    +1
    CheMP, 21.10.2021 15:29
    а чего же сын пошёл тренировать,если "команда никому не нужна"? нечего на зеркало пенять,коли рожа крива (с) сколько было случаев,когда почти весь состав команды распродавался или возвращался из аренды,но команда возрождалась снова и снова(европейские примеры Порту и Аякс),поэтому как раз тренер является в такой ситуации ключевым и его профессионализм имеет огромное значение
    Деньги не пахнут)Вот чего)))
    BekXan
    BekXan, 21.10.2021 23:29
    0
    У Марика хороший стадион не супер но вполне себе стадион,отличная база одна кстати из лучших плюс условия такой спорткомплекс крытый только у пары команд.Погода тоже соответсвует плюс не малое население.Есть финансирование что значит не нужна?
    BekXan
    BekXan, 21.10.2021 23:26
    0
    Почему даже местные журналисты не задают что по Марику что по Черномору один простой вопрос.Кучу арендованых молодых пацанов особенно в Марике а свои такие же пацаны сидят?Чем пацаны свои хуже что на лавке от того мусора арендованого что не дают результат и идут на дне?Почему руководство гробит своих воспитаник?
    oenergo.com
    oenergo.com, 21.10.2021 21:30
    0
    Что значит никому не нужна? База есть, стадион есть, финансирование есть. Что еще надо, купленные судьи? Или Маркевич хочет чтобы Шахтер сливал Мариуполю игры?
    Petrov20
    Petrov20, 21.10.2021 15:56
    -3
    учи уроки и не лезь к взрослым дядям рано еще