1651
10

Ілля ЗАБАРНИЙ: «Динамо майже впоралося, але залишили Піке одного»

Захисник киян оцінив поразку в матчі Ліги чемпіонів

Захисник «Динамо» Ілля Забарний прокоментував поразку 0:1 в матчі групового етапу Ліги чемпіонів проти «Барселони».

«Гол Піке? Так, вони активнішими в першому таймі були в нападі, багато стандартів і подач. Була гострота. Майже впоралися, але ось залишився Піке один і забив».

«Це футбол, потрібно рухатися далі», - сказав Забарний.

(9)

Не Довбик. Миколенко назвав найкращого українського гравця на даний момент
Футбол | 10 травня 2024, 12:12 0

Захисник «Евертона» вражений грою Іллі Забарного

Мічел оцінив нічийний матч Жирони, в якому українці відзначилися асистами
Футбол | 11 травня 2024, 01:30 0

10 травня «червоно-білі» втратили перемогу в поєдинку 35-го туру Ла Ліги проти «Алавеса» (2:2)