Богдан БУТКО: «Бензема пристойно потягав захисників Шахтаря»

Український захисник – про поразку «гірників» у Лізі чемпіонів

832
0
ФК Шахтар Донецьк

Екс-захисник «Шахтаря» Богдан Бутко прокоментував поразку «гірників» у третьому турі Ліги чемпіонів від іспанського «Реала» (0:5).

«На мій погляд, в першому таймі був хороший темп, команда добре виглядала. Якби до перерви протрималися, не пропустивши після автоголу, можливо, в результаті рахунок був би іншим.

Другий тайм? Напевно, після 0:2 або 0:3 відігратися з такою командою, як «Реал», дуже складно. «Шахтар» це розумів і в підсумку майже зупинився.

Було видно, що у «Реала» Бензема в пристойній формі, неабияк потягав наших захисників. Також флангові гравці дуже пристойну швидкість показали, нашим захисникам було важко.

Звичайно, тепер «Шахтарю» залишається боротися за Лігу Європи. Але при цьому потрібно буде набирати очки не тільки в матчі-відповіді з «Шерифом», а й чіплятися за очки з «Реалом», з «Інтером». По іншому ніяк. Доведеться грати від оборони, не розкриватися, в контратаках шукати свій шанс в цих матчах», - сказав Бутко.