19.10.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Перша поразка Вернидуба. Інтер впорався з Шерифом у Лізі чемпіонів

У господарів поля відзначилися Джеко, Відаль і Де Врей

Перша поразка Вернидуба. Інтер впорався з Шерифом у Лізі чемпіонів
© Getty Images/Global Images Ukraine

19 жовтня відбувся матч 3-го туру Ліги чемпіонів. Італійський «Інтер» переміг «Шериф» з Молдови з рахунком 3:1.

Команда Юрія Вернидуба зазнала першої поразки в ЛЧ, до того несподівано перемігши вдома «Шахтар» (2:0) та на виїзді «Реал» (2:1).

Ліга чемпіонів

Група D. 3-й тур

Інтер (Італія)  Шериф (Молдова)  3:1

Голи: Джеко, 34, Відаль, 58, Де Врей, 67 – Тілль, 52.

«Інтер»: Ханданович, де Врей, Дімарко (Бастоні, 53), Шкріньяр, Дюмфріс, Відаль (Гальярдіні, 75), Брозович (Коларов, 85), Барелла, Джеко (Санчес, 75), Перішич (Сенсі, 85), Мартінес.

«Шериф»: Челядник, Бруну, Крістіану, Дуланто, Арболеда, Костанца, Коловос (Кожокару, 84), Тілль, Аддо (Ніколов, 75), Траоре (Кожокар, 90), Кастаньєда (Раделіч, 46).

Попередження: Дімарко, 51. Кожокару, 88.

Суддя: Маккелі (Нідерланди).

19 жовтня. Мілан. Стадіон «Джузеппе Меацца».

Турнірна таблиця

Події матчу
67' ГОЛ ! М'яч забив Стефан де Врей (Інтер Мілан).
58' ГОЛ ! М'яч забив Артуро Відаль (Інтер Мілан).
52' ГОЛ ! М'яч забив Себаст'ян Тілл (Шериф).
34' ГОЛ ! М'яч забив Едін Джеко (Інтер Мілан).

Джерело — Sport.ua

(97 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Алексей Голяченко
    Алексей Голяченко, 19.10.2021 23:55
    +13
    Не много не повезло. Но кому то сегодня не повезло больше
    Серж р
    Серж р, 19.10.2021 23:57
    +9
    Алексей Голяченко, 19.10.2021 23:55
    Не много не повезло. Но кому то сегодня не повезло больше
    Реалу? Что не забил 10?
    Bibenco
    online
    Bibenco, 20.10.2021 00:51
    +8
    Шериф обеспечил себе евровесну в ЛЕ, и теперь может спокойно наигрывать схемы с лучшими командами Европы. Ну а то, что опять обыграют Шахтёр, даже не сомневаюсь.
    Поручик Ржевский
    online
    Поручик Ржевский, 20.10.2021 03:07
    +5
    Шериф ещё наберёт одно очко в матче с Шахтой - и всё.
    7 очков - Лига Европы.
    Алексей Голяченко
    Алексей Голяченко, 20.10.2021 00:14
    +5
    Серж р, 19.10.2021 23:57
    Реалу? Что не забил 10?
    Закарпатфан уже дал понять что продолжение состоится в Мадриде
    Kapitoshka
    Kapitoshka, 20.10.2021 00:06
    +3
    То чувство когда 0.7л ( 0-7) Душу не греют (для не понятливых см. в таблицу)
    ~#~
    online
    ~#~, 20.10.2021 11:01
    0
    Поручик Ржевский, 20.10.2021 03:07
    Шериф ещё наберёт одно очко в матче с Шахтой - и всё.
    7 очков - Лига Европы.
    Им хватит и 6.)
    ~#~
    online
    ~#~, 20.10.2021 11:01
    0
    Джеко отдохнул во Львове и дал перца
    Владимир Копяк
    Владимир Копяк, 20.10.2021 08:49
    0
    Bibenco, 20.10.2021 00:51
    Шериф обеспечил себе евровесну в ЛЕ, и теперь может спокойно наигрывать схемы с лучшими командами Европы. Ну а то, что опять обыграют Шахтёр, даже не сомневаюсь.
    Сомневаюсь, чтобы Шериф еще набрал очки, шахтеры дома выиграют, в противном случае их всех ахметка отправить работать на реальную шахту...
    manticora1990
    manticora1990, 19.10.2021 23:57 (змінений)
    -12