Два дивізіони по 20 команд. Журналісти роздобули новий проект Суперліги
Європейська Суперліга підтримується «Реалом», «Барселоною» і «Ювентусом»
Проект Європейської Суперліги все ще живий і розвивається. Весняна спроба провалилася через протести фанатських і політичних кіл. Однак зараз футбольні клуби знову працюють над новим турніром.
Організація заявляє, що побоювання вболівальників будуть вирішені: нова ліга не матиме постійних членів та повинна бути «відкрита на 100 відсотків». У концептуальному документі ліги, який роздобули німецькі журналісти з WirtschaftsWoche, йдеться: «Формат запропонованої Європейської Суперліги скасовує концепцію постійних членів та відкритий для європейських клубів».
Нова ліга розглядається як альтернатива Лізі чемпіонів і в цей час підтримується «Реалом», «Барселоною» і «Ювентусом». Організатори планують зробити лігу готовою до запуску, як тільки Європейський суд прийме рішення у справі УЄФА про конкуренцію. Вердикт очікується влітку наступного року.
У новому проекті Суперліги буде 2 дивізіони по 20 команд в кожному – з підвищенням і пониженням у класі. У фінальній грі 70 відсотків місць буде зарезервовано для вболівальників команд-фіналістів. Для половини фан-квитків ціни повинні бути обмежені певним максимумом.
Європейська Суперліга хоче зламати домінацію УЄФА, який одночасно є регулюючим органом та єдиним організатором турнірів в європейському футболі. В інших видах спорту Європейський суд визнав таку монополію неприпустимою. Суперліга очікує, що суд в Люксембурзі прийме таке ж рішення для футболу.
За лаштунками до проекту виявили інтерес значно більше клубів, ніж це відомо широкому загалу. «Ми бачимо інтерес клубів до співпраці з нами, в очікуванні, коли Європейський суд прояснить правову основу», – заявляє Суперліга.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Колишні гравці «Динамо» поставили 200 доларів на гру національної команди
У турецькому клубі звернули увагу на Михайла Мудрика
фанаты футбола в разы будет меньше и если клубы которые имеют достаточно финансов это не как не отобразится на уровне их футбола
Клубы как тот самый Аякс , Милан стремительно добавляет и прогрессирует в то время как реал барса упали на днище и хотят держать планку финансов стабильной
Ви подивіться на бюджети таких клубів,як Барселона, Реал, Ювентус, Інтер і інші із так званої "еліти" - це мільярди і мільярди, бо вони платять десятки мільйонів зарплати футболістам, за сотні мільйонів їх перекупають, це звичайно і сотні мільйонів президентам клубів та обслуговуючому персоналу!
Вторгнення великого бізнесу у футбол логічно призводе до його кінця тому що у бізнеса одна мета - ЗБІЛЬШЕННЯ ПРИБУТКУ... З часом футбол під великим бізнесом із спорту перетворется у шоу, у цирк - але не спорт.