Промоутер пояснив, чому Джошуа не дав Усику і Ф'юрі провести великий бій

Едді Хірн вважає, що Джошуа не відійде в сторону, якщо є контракт

Промоутер пояснив, чому Джошуа не дав Усику і Ф'юрі провести великий бій
© Getty Images/Global Images Ukraine

Едді Хірн, промоутер Ентоні Джошуа, пояснив, чому британець після поразки від Олександра Усика відмовився від проміжного бою і не дав українцеві провести поєдинок з Тайсоном Ф'юрі за всі титули вже навесні 2022 року.

«А чому Джошуа повинен відійти в сторону і дати Ф'юрі і Усику проводити бій? У нас контракт на реванш з Усиком. До речі, чому Вайлдер не відступив і не дав провести об'єднання Джошуа - Ф'юрі? Тому що Деонтей розумів, що в підсумку може не отримати бій з переможцем і втратити все».

«Джошуа зосереджений на Усику, він хоче нокаутувати його. Ніяких інших цілей і боїв перед ним немає», - сказав Хірн.

Реванш повинен відбутися навесні 2022 року.

Джерело — Boxingnews 24

(144 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Nordenus
    Nordenus, 18.10.2021 17:29
    +10
    Да и вправду, пусть лучше Саня еще раз наваляет Джошуа, чтобы не было лишних разговоров, почему это реванш не провели
    ВОССТАВШИЙ ИЗ БАНА
    online
    ВОССТАВШИЙ ИЗ БАНА, 18.10.2021 21:35
    +3
    bullyUA, 18.10.2021 21:12
    Усик, как и Руис, чемпионы на 5 минут. Ждем супербоя Джошуа - Фьюри.
    Ждем? - Это ты с балабольчиком ждешь?
    ВОССТАВШИЙ ИЗ БАНА
    online
    ВОССТАВШИЙ ИЗ БАНА, 18.10.2021 21:33
    +2
    Балабольченко Ломпаченко, 18.10.2021 19:38
    В реванше пояса вернутся законному владельцу, Трусик же будет проводить реванши с Чисорой и Уизерспуном.
    Хватит тут уже свои глупости выкладывать! Ты уже раз обосрался со своими прогнозами! Еще раз хочешь?
    Biwis
    Biwis, 19.10.2021 08:27
    +1
    bullyUA, 18.10.2021 21:12
    Усик, как и Руис, чемпионы на 5 минут. Ждем супербоя Джошуа - Фьюри.
    Зато ты-диванный чемпион!
    OKs100
    online
    OKs100, 19.10.2021 14:01
    0
    На этот раз Усик полностью уничтожит и нокаутирует Джошуа, тем самым завершив его невзрачную карьеру.
    Евгений Бойкинюк
    Евгений Бойкинюк, 19.10.2021 03:11
    0
    Я Я, 19.10.2021 02:44
    Джошава Усика нокаутировать хочет?
    Пусть лучше пойдёт и своего писюна подро чЕт
    ты че несешь утырок
    Я Я
    Я Я, 19.10.2021 02:44
    -1
    Джошава Усика нокаутировать хочет?
    Пусть лучше пойдёт и своего писюна подро чЕт
    Добрий Кіт
    Добрий Кіт, 18.10.2021 22:07
    -1
    Так булі і балабольченко це одна гей - сім'я, а в сім'ї мають бути спільні захоплення.
    Name Surname
    Name Surname, 18.10.2021 18:33
    -3
    можно было дать провести этот бой как минимум потому что Усик давал ранее Джошуа возможность провести бой с Фьюри.
    bullyUA
    bullyUA, 18.10.2021 21:12
    -9
    Усик, как и Руис, чемпионы на 5 минут. Ждем супербоя Джошуа - Фьюри.
    Балабольченко Ломпаченко
    Балабольченко Ломпаченко, 18.10.2021 19:38 (змінений)
    -11
    Nordenus, 18.10.2021 17:29
    Да и вправду, пусть лучше Саня еще раз наваляет Джошуа, чтобы не было лишних разговоров, почему это реванш не провели
    В реванше пояса вернутся законному владельцу, Трусик же будет проводить реванши с Чисорой и Уизерспуном.