Динамо вирушило до Барселони. Заявка Луческу на матч Ліги чемпіонів

Кияни зіграють важливий матч Ліги чемпіонів

Динамо вирушило до Барселони. Заявка Луческу на матч Ліги чемпіонів
© fcdynamo.kiev.ua

«Динамо» Київ сьогодні вилетіло до Барселони, де 20 жовтня зіграє проти каталонської команди в рамках 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Тренер Мірча Луческу вніс у заявку 24 футболісти. Разом з першою командою до Іспанії вирушили гравці «Динамо» U-19, які зіграють в Юнацькій Лізі УЄФА.

Воротарі: Бойко, Бущан;

Захисники: Сирота, Шабанов, Кендзьора, Тимчик, Миколенко, Забарний;

Півзахисники: Буяльський, Гармаш, Вербич, Антюх, де Пена, Шепелев, Андрієвський, Лєднєв, Сидорчук, Шапаренко, Циганков, Караваєв, Вітіньйо;

Форварди: Шкурін, Супряга, Рамірес.

«Динамо» після двох турів має 1 пункт, а у «Барселони» в двох матчах були дві поразки по 0:3. Гра стартує о 19:45.

Склад Динамо U-19

Воротарі: Нещерет, Тугай, Погорілий.

Захисники: Боль, Бенедюк, Вівчаренко, Танчак, Дячук.

Півзахисники: Бражко, Малиш, Царенко, Волошин, Діалло, Мегді, Яцик, Скрипник, Слесар, Мельниченко, Подоляк.

Нападники: Горбач, Попов.

Джерело — ФК Динамо Київ

(86 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Pixelman
    Pixelman, 18.10.2021 17:05
    +13
    Alexander Киев, 18.10.2021 16:33
    Ох и позорище будет, если не обыграть такую слабую Барсу
    Ну да, Валенсия вчера капец как опозорилась!
    Умник
    Умник, 18.10.2021 16:05
    +13
    Рамирес обязан быть в старте. В барсе нет араухо. Наши стандарты это шанс
    .Zp0rt..
    .Zp0rt.., 18.10.2021 16:40
    +12
    Коментар згорнуто. Показати
    Alexander Киев, 18.10.2021 16:33
    Ох и позорище будет, если не обыграть такую слабую Барсу
    Реал тоже далеко не самый сильный. Негры ничью смогут вымучать, или опозорятся при свезенной массовке?
    ZaE
    ZaE, 18.10.2021 17:21
    +10
    Alexander Киев, 18.10.2021 16:33
    Ох и позорище будет, если не обыграть такую слабую Барсу
    Лососни тунця, за своїх недобразил переймайся.
    aleko1972
    aleko1972, 18.10.2021 21:02
    +5
    --smart--Forever, 18.10.2021 17:56
    Шубы с собой хоть не забыли взять??
    Достали уже со своими шубами, блин... Тошнит уже...
    avk2307
    online
    avk2307, 18.10.2021 19:34
    +1
    cooperchack, 18.10.2021 19:26
    Киевлянам удачи завтра!
    Киевлянам послезавтра
    cooperchack
    cooperchack, 18.10.2021 19:26
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Киевлянам удачи завтра!
    ZaE
    ZaE, 19.10.2021 08:34
    0
    Barack, 18.10.2021 21:28
    Дырявые хоть вазелин взяли с собой?
    А чому ти запитуєш тут, піди у своїх недобразил це спитай.
    І пляшку від шампанського для себе приготуй.
    inspekcha85
    inspekcha85, 18.10.2021 20:32
    0
    Хет-трик от Супряги --проездной билет в Милан.Дорожка протоптана.
    Barack
    Barack, 18.10.2021 21:28
    -4
    Дырявые хоть вазелин взяли с собой?
    --smart--Forever
    --smart--Forever, 18.10.2021 19:31
    -5
    --smart--Forever, 18.10.2021 17:56
    Шубы с собой хоть не забыли взять??
    ....или хотя- бы вазелин
    --smart--Forever
    --smart--Forever, 18.10.2021 17:56
    -8
    Шубы с собой хоть не забыли взять??
    manticora1990
    manticora1990, 18.10.2021 17:50
    -8
    Коментар згорнуто. Показати
    Рома Кол, 18.10.2021 16:23
    Тут без шансов если только глухой автобус не поставить
    Ты прав!! барса слабая!! А Динамо Ниже ДНА!! Делай выводы!!
    manticora1990
    manticora1990, 18.10.2021 17:49
    -9
    Коментар згорнуто. Показати
    mayakovskiy1, 18.10.2021 16:14
    4-1
    Такого счета не будет!!! Динамо в этом групповом турнире даже не забьет.. если на то пошло!!
    ona_proigraet
    ona_proigraet, 18.10.2021 16:02
    -15
    Главное, что Супрягу взяли. Главный талисман забиваемых голов от Динамо. Спонсор метких ударов в створ ворот с двухметрового расстояния
    mayakovskiy1