Віктор ЛЕОНЕНКО: «Хто вам сказав, що ми сильніші за боснійців?»

Спеціаліст поділився думкою про матч збірної України у відборі на ЧС-2022 (1:1)

6030
12
УАФ. Андрій Ярмоленко

Колишній форвард київського «Динамо» і збірної України Віктор Леоненко поділився думкою про поєдинок української національної команди з Боснією і Герцеговиною (1:1) у відборі на ЧС-2022.

«Ми другі ігри завжди, по суті, провалюємо. Тут теж так вийшло. 30 хвилин пограли — і потім просто встали. Потім грали тільки боснійці. Наші футболісти втомлені, тому що грають одні й ті самі. Я люблю, коли є моменти. Це головне. Хто вам сказав, що ми сильніші за боснійців? Я так не вважаю. Чому замінили Ярмоленка? Тому що він, по суті, здувся. Чому він здувся? Як говорив Лобановський: «Граємо 90 хвилин». Після 30-ї хвилини мав виходити Степаненко. Причому п'ять штук. Ми відбирали м'яч, моменти створювали лише боснійці. Якщо забив би Тимчик, то 2:0 — і зовсім інша гра. Тут треба розбирати, чому команда виходить втомленою на другі ігри, і чому не забиваються голи. Суперник додав, а ми здулися», — вважає Леоненко.