Юліан НАГЕЛЬСМАНН: «Могли забити Баєру вісім м'ячів»

Наставник «Баварії» підбив підсумки поєдинку з леверкузенським клубом (5:1)

571
0

Головний тренер мюнхенської «Баварії» Юліан Нагельсманн прокоментував виїзну перемогу над «Баєром» (5:1) у поєдинку 8-го туру Бундесліги.

«Перший тайм був вражаючим. Навіть до того, як ми відкрили рахунок у грі, ми могли відзначитися вже двічі або тричі. У нас була неймовірна кількість небезпечних моментів і дуже чітка побудова при контролі м'яча. У Леверкузена було дуже мало підходів до наших воріт у першому таймі. При контратаках у нас залишалося чимало гравців у захисній лінії, що давало нам хороші шанси забити шостий, сьомий і навіть восьмий гол. Це було дуже, дуже сильно. У перерві було ясно, як піде гра далі, коли ти ведеш 5:0 ще до перерви. Проте, у нас був хороший контроль м'яча і кілька моментів. Але підходів до воріт було мало, м'ячем більше володів «Баєр». Незважаючи на це, гра вийшла хорошою», — вважає Нагельсманн.

(4)

Ледь не перемудрували. Шахтар урятував перемогу над Зорею
Футбол | 18 квітня 2024, 17:31 159

Команда Пушича примудрилась пропустити за переваги за кількістю гравців, але вчасно схаменулась

Анчелотті оцінив матч з Манчестер Сіті, в якому Лунін двічі відбив пенальті
Футбол | 18 квітня 2024, 07:15 1

Карло прокоментував перемогу «Реала» у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів