Ястремська та Цуренко дізналися суперниць у першому колі Кубка Кремля

Три українки зіграють в основній сітці

Ястремська та Цуренко дізналися суперниць у першому колі Кубка Кремля
© Getty Images/Global Images Ukraine. Даяна Ястремська

Українська тенісистка Даяна Ястремська в першому колі Кубка Кремля битиметься з росіянкою Анною Калинською (WTA 151).

Ястремська в особистих зустрічах веде 2:1. Леся Цуренко, яка подолала кваліфікацію, зіграє проти Чжен Цінвень з Китаю (WTA 158).

Раніше стало відомо, що Ангеліна Калініна зустрінеться з росіянкою Дар'єю Касаткиною (WTA 30).

Джерело — Великий теніс України

(23 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Энди Мир
    Энди Мир, 17.10.2021 20:33
    +12
    И любительница орального допинга тоже в мацкве?
    dudigo78
    dudigo78, 17.10.2021 20:44
    +9
    Надіюсь всі троє зразу ж і вилетять з цього турніру
    Elis
    Elis, 17.10.2021 22:44
    +8
    Пофіг. Коли там грають Світоліна і Костюк?
    Spectra
    Spectra, 17.10.2021 23:11
    +6
    Elis, 17.10.2021 22:44
    Пофіг. Коли там грають Світоліна і Костюк?
    Марта завтра в 12:30, а Элина во вторник!
    denzellezned
    denzellezned, 18.10.2021 09:02
    +1
    Сподіваюсь ці дві дірки одразу програють🤢
    svv72
    svv72, 18.10.2021 16:45
    0
    Зачем поехали? Опозорится лишний раз . Даяна уже проиграла. Цуренко сейчас проиграет. Срочно все домой. Жду на вокзале утром. Прихватите с собой Калинину.
    Spectra
    Spectra, 18.10.2021 09:33
    0
    Даяна,виграй третій сет!!!, 18.10.2021 07:20
    Виходить, тільки ми звами будемо вболівати за наших "москвічок".)
    Выходит, что да наши против кацапок играют, но все равно против них
    Даяна,виграй третій сет!!!
    Даяна,виграй третій сет!!!, 18.10.2021 07:20
    -1