Михайло МУДРИК: «Ми із Неймаром схожі на полі»

Українському футболісту «Шахтаря» подобається стиль гри бразильського форварда

Михайло МУДРИК: «Ми із Неймаром схожі на полі»
© ФК Шахтар Донецьк. Михайло Мудрик

20-річний український вінгер «Шахтаря» Михайло Мудрик поділився думкою щодо 29-річного форварда ПСЖ і збірної Бразилії Неймара.

- Тебе часто порівнюють із Неймаром. Звідки це пішло?
- Мені він подобається як футболіст. Подобається його стиль гри. Можливо, вболівальники побачили схожість у нашій грі. З його побутового стилю життя я нічого не переймав. На полі, можливо, ми схожі.

- У вас є схожі навички: класна техніка, швидкість, дриблінг. У тебе багато чого бразильського.
- Я працюю над цим. На голову мені нічого не впало. Кажуть, що бразильці мало не народжуються вже технічними. Мені ж, щоб грати як бразилець, потрібно багато працювати.

Джерело — BurBuzz

(43 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    zhyr
    online
    zhyr, 17.10.2021 14:01
    +6
    у 20 років Неймар коштував десятки мільйонів
    orkidea
    orkidea, 17.10.2021 16:14
    +5
    oenergo.com, 17.10.2021 14:26
    Бразильцы хотят вырваться из нищеты, в которой родились. Поэтому работают над собой, со стороны этого не видно.
    1000%
    oenergo.com
    oenergo.com, 17.10.2021 14:26
    +5
    Бразильцы хотят вырваться из нищеты, в которой родились. Поэтому работают над собой, со стороны этого не видно.
    andre_lui
    andre_lui, 17.10.2021 14:54
    +4
    Face Control, 17.10.2021 14:49
    Мудрик уже сейчас легенда.
    С таким подходом он остановится в развитии и начнет деградировать
    Darkness1984
    Darkness1984, 17.10.2021 21:41
    +2
    Заголовок от спорт юа как всегда, что бы срач развести
    Энди Мир
    Энди Мир, 17.10.2021 16:48
    +1
    Целый день будете публиковать интервью этой инстасамки?
    Darkness1984
    Darkness1984, 17.10.2021 21:41
    0
    Face Control, 17.10.2021 14:49
    Мудрик уже сейчас легенда.
    Та ты шо .. ты хоть значение этого слова знаешь?
    avk2307
    online
    avk2307, 17.10.2021 20:37
    0
    Кто его с Неймаром часто сравнивает?
    Ребята, смотрите источник новости.
    Журналист кАнала Шахтера сравнивает его с Неймаром. А нормальные журналисты сравнивают?
    Если кто то слышал такое, то пусть кидает ссылку на вью
    sanchos78
    sanchos78, 17.10.2021 20:26
    0
    Один в один.
    Megogo_gawno
    Megogo_gawno, 17.10.2021 14:28 (змінений)
    -2
    И самое интересное что саму статью никто не прочитал,но уже начали пытаться блеснуть остроумием
    Megogo_gawno
    Megogo_gawno, 17.10.2021 14:26
    -5
    zhyr, 17.10.2021 14:01
    у 20 років Неймар коштував десятки мільйонів
    Может потому что бразильцы автоматически в 10 раз больше стоят чем украинцы, только потому что они в Бразилии родились
    Face Control
    Face Control, 17.10.2021 14:49
    -14
    Мудрик уже сейчас легенда.