Мілан обіграв Верону, програвши перший тайм з рахунком 0:2

Вольова перемога від хлопців Стефано Піолі

1340
2
ФК Мілан

У матчі восьмого туру Серії А «Мілан» у домашніх стінах здобув непросту перемогу над «Вероною».

Гості виграли перший тайм, але в другій половині зустрічі господарям вдалося перевернути хід гри.

Чемпіонат Італії. 8-й тур

«Мілан» - «Верона» - 3:2
Голи
: 0:1 - 7 Капрарі, 0:2 - 24, пенальті Барак, 1:2 - 59 Жиру, 2:2 - 76, пенальті Кесс'є, 3:2 - 78, автогол Гюнтер.

«Мілан» - Тетерушану, Калабрія, Романьйолі, Томорі, Балло-Туре, Кесс'є, Беннасер (Ібрагімович, 77), Салемакерс (Кастільєхо, 46), Жиру (Тоналі, 82), Ребич (Рафаел Леау, 36), Мальдіні (Крунич , 46).

«Верона» - Монтіпо, Фараоні, Чеккеріні (Шутало, 46), Гюнтер, Казале, Лазович (Канчельері, 79), Велозу (Тамез, 60), Барак, Іліч, Калинич (Лазанья, 64), Капрарі (Сімеоне, 60).