Галичанка впевнено виграла перший матч дуелі з Годоніном

Українська команда перемогла з перевагою в 11 м'ячів

1679
1
hcgalychanka.com.ua

Львівській «Галичанці» за вихід в 3 раунд жіночого Єврокубку ЄГФ випало посперечатися з чеським ГК «Годонін», дебютантом європейських клубних турнірів. За домовленістю сторін обидва матчі команди проведуть у Львові.

Однак було схоже, що нервували не тільки гандболістки чеської команди. Досить сказати, що до середини першої половини гри обидва тренери взяли по тайм-ауту, оскільки їхні підопічні в сумі зуміли закинути лише п'ять м'ячів. Але потім команди розігрілися, і краще це вийшло у українок - 5:11 до перерви на їхню користь (відзначимо, що в цьому матчі вони номінально були гостями).

Другий тайм почався в схожому ключі. Був відрізок в десять хвилин, коли команди в сумі забили три голи. Але потім знову «Галичанка» почала нарощувати перевагу і в підсумку здобула перемогу з дворазовою перевагою - 11:22. Відзначимо, що найкращим бомбардиром поєдинку з сімома м'ячами стала Мар'яна Маркевич. І не можна не сказати про величезний внесок в перемогу нашого голкіпера Вікторії Салтанюк. Вона відстояла весь матч без замін і відбила 22 кидки! Для порівняння - обидва голкіпера суперниць на двох зробили 10 сейвів.

Зустріч-відповідь відбудеться тут же, у львівському Палаці спорту «Галичина». Гра запланована на неділю, 17 жовтня. Початок, правда, буде трохи раніше - 15:00.