Краматорськ з шатаутом Труса виграв у Рулав Одд в гостях

Краматорчани всуху обіграли «Рулав Одд» і зайняли третій рядок у таблиці

495
1
УХЛ

14 жовтня «Рулав Одд» вперше зустрівся з «Краматорськом» на арені Айсхолл. Матч виграли гості з рахунком 4:0.

У першому періоді «Краматорськ» впевнено діяв у зоні суперника, завдаючи кидки по воротах Олега Петрова. Господарі не віддавали ініціативу гри в руки гостей і у відповідь атакували Віталія Труса, але відкрити рахунок харків'янам не вдалося.

У другому періоді «Краматорську» вдалося розпечатати ворота господарів у більшості - шайбу закинув Микола Столяренко. Після закинутої шайби гості ще більше пресингували харків'ян, намагаючись збільшити перевагу. І це дало свої плоди. Другу шайбу краматорського команди під кінець другої двадцятихвилинки закинув Ігор Калинич - 0:2.

У третьому відрізку зустрічі «Краматорськ» не зменшував обертів, а «Рулав Одд» намагався закинути свою першу шайбу. По черзі атакували суперників команди і гостям в чисельній перевазі вдалося переграти Олега Петрова - гол забив Денис Ковальов. Під кінець матчу «Вікінги» зняли воротаря, але «Краматорськ» встиг перехопити і в порожні ворота закинув Ілля Бабрусев. Матч завершився з рахунком 0:4.

«Рулав Одд» – «Краматорськ» – 0:4

Шайби: 0:1 - 30:26 Столяренко (Градович, Бабрусев), 0:2 - 39:49 Калінічев (Градович), 0:3 - 54:44 Ковальов (Сергієвський), 0:4 - 59:05 Бабрусев

«Рулав Одд»: Петров (Качула); Басков - Єгоров - Секирко (К), Пугачов (А) - Лєснєків, Бондаренко - Савенков - Сурсов (А), Александров - Жигалов, Лапков - Кіча - Луговий, Канаплін - Фроленко, Єфімов - Абаджян - Пойманов, Шамардин - Мельников

«Краматорськ»: Трус (Кучер); Ковальов - Градович - Столяренко (К), Бабрусев - Таран (А), Кобильник - Семенов - Гриценко, Алексюк - Мальцев, Сірченко - Калинич - Геворкян, Середницький - Афанасьєв, Жвачкін (А) - Суховольський - Сергієвський - Говорушко