Фіаско в Парижі. Мотор програв ПСЖ матч Ліги чемпіонів

Запорізький клуб не зумів вчинити опір господарям майданчика

6452
7
facebook.com/PSGHand

Запорізький «Мотор» провів черговий поєдинок Ліги чемпіонів, зазнавши третьої поразки в турнірі.

Двадцять хвилин на майданчику арени «Стад П'єр де Кубертен» точилася рівна гра. Парижани весь час вели в рахунку 1-2 м'ячі, але гості не дозволяли суперникам збільшити відрив. Відзначимо захоплюючу перестрілку з 7-метрових, яку влаштували Міккел Хансен і Айденас Малашинскас: протягом шести хвилин команди відзначалися виключно з гандбольних пенальті (один «семерик» відбив голкіпер «Мотора» Комок).

Але потім господарі майданчика організували ривок, який забезпечив їм «+5» перед перервою.

У другій половині зустрічі парижани впевнено утримували свою перевагу. Запорожці зуміли скоротити рахунок до трьох м'ячів, але більшого добитися не зуміли. До того ж, підопічні Гінтараса Савукінаса занадто часто грішили втратами, за що гандболісти ПСЖ раз по раз карали гостей. Фінальна сирена зафіксувала впевнену перемогу парижан.

У наступному турі Ліги чемпіонів запорізький «Мотор» прийматиме сусіда по турнірній таблиці «Динамо Бухарест».