Прометей виграв у Кальциту й вийшов до наступного раунду Ліги чемпіонів

У Словенії українська команда перемогла місцевих волейболісток з рахунком 3:1

3858
0
СК Прометей

Після домашньої перемоги у Запоріжжі волейболісткам СК «Прометей» треба було виграти в Словенії всього два сети, щоб пройти до третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів. Однак зробити це вийшло зовсім непросто.

Як і в першому матчі, стартові три партії пройшли в дуже впертій боротьбі і питання про переможця вирішувалося в самій кінцівці. У першому сеті суперниці по черзі виходили вперед, але після рахунку 17:17, гості зробили невеличкий для себе заділ і вже не дозволили «Кальциту» себе наздогнати - 21:25.

І другу партію СК «Прометей» міг вигравати та закривати питання про переможця цього протистояння. Українки вели 20:22. Але програли чотири очки поспіль і дозволили суперницям заробити два сетболи. Втім, капітан нашої команди Анісова двічі зіграла точно в атаці і рахунок став рівним 24:24. І все ж цей сет виграли господарки майданчика 27:25.

Але особливо напруженою вийшла кінцівка третьої партії. Тут першими прийшли до сетболу волейболістки СК «Прометей» після того, як вдало атакувала Дудник. А далі почалися гойдалки, які завершилися лише за рахунку 29:31 на користь українського чемпіона.

Справу було зроблено і четвертий сет став вже формальністю. Обидва тренери дали можливість вийти на майданчик тим гравцям, які рідко потрапляють до стартового складу. Гості грали з великим бажанням і досягли впевненої перемоги 12:25.

Суперник СК «Прометей» в третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів визначиться у четвер 14 жовтня.

Другий раунд кваліфікації Ліги чемпіонів. Жінки. Другий матч

«Кальцит» - СК «Прометей» - 1:3 (21:25, 27:25, 29:31, 12:25)

Перший матч - 1:3

«Кальцит»: Морі, Міхевч, Яворник, Радішкович, Шифтар, Вовк, Шполярич (ліберо), Янешич (ліберо), Костіч, Ленарт, Бойша, Чарук, Сіллах, Зорман, Шіжман

СК «Прометей»: Дудник, Мелюшкіна, Дімітрова, Сільченкова, Казанова, Кітіпова, Кутнякова (ліберо), Тодорова (ліберо), Харчинська, Гейко, Мазенко, Дегтярьова, Анісова

Арбітры: Александер Сіканіч (Сербия), Йонг Келленбергер (Німеччина)

Спорткомплекс: «Спортна Дворана», Камнік (Словенія)

КАЛЬЦИТ - СК ПРОМЕТЕЙ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

(14)

Топ-10 ветеранів у віці 35+, які продовжують кар'єру в Європі
Футбол | 24 квітня 2024, 18:08 1

Для когось із них прийдешнє літо, ймовірно, принесе момент, коли доведеться попрощатися