Андрій ПЯТОВ: «Відчуття, немов програли»

Воротар збірної України - про нічию з Боснією і Герцеговиною

2839
8
УАФ. Андрій Пятов

Воротар збірної України Андрій Пятов прокоментував нічию з Боснією і Герцеговиною у відборі на ЧС-2022 (1:1).

«Відчуття, немов програли. Це якщо говорити начистоту. Як капітан, скажу, що не на часі занурюватися в емоції і займатися самобичуванням. Шанс є. Про нього і треба думати. За нього треба хапатися.

На всі 100% впевнений, що кожен з хлопців віддав всі сили. Так, іноді і цього мало для перемоги.

P.S. Окрема подяка тим, хто створив неймовірну атмосферу на стадіоні. Це було неймовірно», - написав Пятов в інстаграмі.

(17)

Зінченко доклався. Арсенал знищив Челсі з Мудриком на Емірейтс
Футбол | 23 квітня 2024, 23:59 85

Команда Артети святкувала найбільшу перемогу в історії стосунків між цими колективами

ВІДЕО. Оприлюднено момент, після якого Миколенко отримав травму в АПЛ
Футбол | 24 квітня 2024, 23:29 1

Віталій не зумів продовжити поєдинок «Евертон» – «Ліверпуль»

Коментарі 8
Vladislav Pohily
Нічого катастрофічного не трапилось, нам, як і раніше, треба брати 4 очки у спарці з БіГ. Інша справа, що тепер цю перемогу треба здобувати на виїзді й боснійці будуть володарями становища, бо при певних розкладах (перемога над фінами) їх і нічия може задовільняти. В принципі є варіанти, що й нас нічия може залишити на 2 місці, але для цього дуже багато чого повинно збігтися, що на це взагалі не варто сподіватись. Треба що б фіни з боснійцями грали у нічию і французи обігрували фінів, тоді ми залишимось на 2 місця навіть у разі нічиєї в останньому матчі.
VILytvyn
Є нічия і це добре.Є надія і Україна його використає.Чекаємо листопад!
suforza1921
Потрібно змінювати тренера з фізпідготовки. Від матчу до матчу на другий тайм, чи, як мінімум, на останні хвилин 20 команди не вистачає. З семи зіграних поєдинків у шести вели в рахунку, і тільки один з них виграли. Статистика красномовна.