Перша ліга. Друга нічия Металіста, Пейшото очолив бомбардирські перегони

Дуже багато нічиїх

4565
2
metalist.ua

5-7 жовтня відбулися матчі 12-го туру Першої ліги України. Тур вийшов не зовсім гольовим. Тільки в двох матчах з семи було забито більше двох м'ячів. І, до речі, в цьому турі не було показано жодної червоної картки. Також в плані реалізації пенальті був стовідсотковий показник, а саме два з двох.

Пропонуємо вашій увазі огляд цих поєдинків.

«Олімпік» виграв у «Краматорська» з рахунком 3:1. Всі голи в цьому поєдинку були забиті у другій половині зустрічі. Дублем за донецьку команду відзначився Роман Яловенко. До речі, «Олімпік» перемагає вже в третьому матчі поспіль і вже йде на 5-му місці. «Краматорськ» займає 12-у позицію.

«Кремінь» і «Прикарпаття» розписали мирову 1:1. Обидві команди знаходяться в середині турнірної таблиці Першої ліги.

«Кривбас» на своєму полі виграв у «Волині» з рахунком 2:1. Криворізька команда, завдяки точним ударам Щедрого і Гонсалвеша, виграла перший тайм. Лучани у другому таймі відповіли голом Кобзаря. До слова, в цій зустрічі було показано найбільше жовтих карток в турі, а саме вісім. «Кривбас» з 24 очками йде другим. «Волинь» з 13 балами - десята.

«Нива» в Тернополі грала з «Оболонню». «Пивоварам» вдалося перемогти з мінімальною перевагою 1:0 завдяки голу з пенальті у виконанні Олега Слободяна. Київська команда з 21 очком впевнено займає четверте місце в Першій лізі. «Нива» з 15 балами восьма.

Всі три матчі, які відбулися 7 жовтня, завершилися нічийними результатами.

«Гірник-Спорт» став другою командою після «Полісся», якій вдалося в цьому сезоні відібрати очки у «Металіста». Команда з Горішніх Плавнів виграла перший тайм завдяки голу Твердохліба. У другій половині поєдинку вже на 72-й хвилині Пейшото зрівняв рахунок. До речі, бразилець після цього точного удару з 9 голами вийшов на перше місце в бомбардирських перегонах. Зустріч завершилася внічию 1:1. Харків'яни з 32 очками продовжують лідирувати в Першій лізі. «Гірник-Спорт» з 12 очками - тринадцятий.

Третій тур поспіль не поступається «Ужгород». На цей раз закарпатці взяли очки в поєдинку проти «Агробізнесу». Команда з Волочиська вела в рахунку після голу Семенця. Але на 84-й хвилині Ряшко повернув статусу поєдинку паритет. Зустріч завершилася внічию 1:1. «Агробізнес» з 8 очками займає 15-е місце, «Ужгород» з 6 балами йде 16-м.

Матч «Поділля» - «Альянс» завершився нульовою нічиєю. Хмельницька команда з 14 балами йде дев'ятою. Представник Сумської області тепер з 23 очками третій.

Також додамо, що матч «Полісся» - «ВПК-Агро» перенесений у зв'язку зі спалахом коронавірусу в житомирській команді.