Бундестім сильніший за спадкоємців Хаджі. Німеччина здолала Румунію

Джокер Мюллер, вийшовши на заміну, забив переможний гол

2070
0

Вже на 5-й хвилині арбітр зустрічі Джюнейт Чакир дуже впевнено призначив пенальті за фол Бурка на Вернері. Але перегляд ВАРу показав, що порушення не було. І буквально в наступній атаці рахунок відкрила Румунія. Яніс Хаджі обіграв двох захисників і з носка прошив тер Штегена - 0:1!

Другий тайм Німеччина почала активніше. Бундестім задіяв обидва фланги і тиск приніс результат. На 52-й хвилині фірмовий удар з-за меж штрафного вдався Гнабрі - 1:1. А на 81-й перемогу Німеччини приніс Мюллер. Томас, який вийшов на заміну в середині другого тайму, після скидки головою від Горецьки, поставив фінальну крапку в матчі - 2:1!

Кваліфікація до ЧС - 2022. Група J. 7-й тур.

Німеччина - Румунія - 2:1