Дивіться відеотрансляцію матчу другого кола на турнірі в Індіан-Веллсі

14002
76
Getty Images/Global Images Ukraine. Марта Костюк

У п'ятницю українська тенісистка Марта Костюк (№58 WTA) продовжить боротьбу на турнірі WTA 1000 в Індіан-Веллсі.

У матчі другого кола українка змагатиметься проти 11-ї сіяної Сімони Халеп з Румунії (№17 WTA). Зустріч пройде другим запуском на корті №1 після матчу Мартич - Свьонтек. Орієнтовний час початку зустрічі - 22:40 за Києвом.

Раніше тенісистки між собою не грали.

У наступному раунді переможниця зустрічі змагатиметься проти Емми Радукану з Великої Британії (№22 WTA) або Александри Сасновіч з Білорусі (№100 WTA).

РОЗКЛАД ДНЯ

ТУРНІРНА СІТКА

(19)

Коментарі 76
olya403
Бажаю Марті продемонструвати гарний різноманітний теніс. Вміє ж, але чомусь останнім часом не показує цього. І удачі, звісно!
olya403
накинути м'ячик на хавкорт, тоді бігати в захисті з кута в куток і дивуватися, чому тобі забивають)) ех, Марта)
Stanislav Matusevych
Під кінець сету Симона знайшла свою атакуючу гру, і тепер у настільки пасивної Марти шанси хіба на диво. А були шанси зачепити мінімум першу партію.
chevars2ukr.net
Ну і чого ти Марта дивуєшся. Накидуєш, а Сімона тебе гоняє по кутам
olya403
Марта зовсім віддала ініціативу і заслужено відгрібає
Не розумію я такого тенісу від Марти. Що вона сподівається перебити цими високоми м'ячами Халеп?
Elis
Ех, Марта-Марта. Почала за здравіє, закінчила за упокой.
kollekciy
Марта як завжди не реалізувала купу шансів, передумови для яких створила вона та далеко не краща Халеп. А, всі не реалізовані моменти завжди накопичуються в голові Марти, і потім її голова не витримує і гра закінчується повністю. Головна проблема більшості Мартиних програшів не реалізація вже створених можливостей на перемогу.
Elis
Марті б трішки агресивності додати, бо буде біда.
vital
Занадто обережно Марта грала на брейкпойнтах і усі втратила, перша атака і одразу брейк. Так і треба Марто.