ВІДЕО. Форвард Динамо забив у ворота збірної Бразилії

Ерік Рамірес відзначився дебютним голом за національну команду Венесуели

11676
14
Getty Images/Global Images Ukraine

Форвард «Динамо» Ерік Рамірес, який не брав участі в останніх матчах київської команди через те, що хворів на коронавірус, відзначився дебютним забитим м’ячем у складі національної збірної Венесуели.

Нападник відкрив рахунок у матчі відбірного турніру ЧС-2022 проти п’ятиразових чемпіонів світу – бразильців, що проходив у Каракасі. На 11-й хвилині Ерік відгукнувся на подачу з правого флангу та головою з району 11-метрової позначки спрямував м’яча в кут воріт, що захищав голкіпер «Ліверпуля» Аліссон.

Венесуельці стримували натиск зіркового суперника до 71-ї хвилини, після чого пропустили тричі та поступилися – 1:3.

Після цієї поразки збірна динамівця продовжує замикати турнірну таблицю, маючи у своєму активі лише 4 очки після 10 матчів. Що стосується Раміреса, то цей матч став для нього четвертим у складі національної команди.

Свій наступний поєдинок Венесуела проведе в неділю, 10 жовтня, коли прийматиме Еквадор.