| Оновлено 18 сiчня 2022, 01:17
23252
17

Сенсаційний старт! Жіноча збірна України на виїзді обіграла Хорватію

Команда Віталія Андронова з перемоги розпочала відбірковий турнір чемпіонату Європи

23252
17
ФГУ

Жіноча збірна України з гандболу стартувала у відбірковому турнірі чемпіонату Європи. Першим суперником нашої команди стали «бронзові» призерки минулої континентальної першості - команда Хорватії.

Відразу після початку зустрічі господарки майданчика почали нарощувати свою перевагу в рахунку. Подолавши стартове хвилювання, українки налагодили гру в захисті. Але з атакуючими діями у «синьо-жовтих» виникали труднощі: тут були і невимушені втрати, і непідготовлені кидки.

Підопічні Віталія Андронова зуміли скоротити розрив, але потім рахунок на користь хорваток знову почав збільшуватися. На перерву команди пішли з «+4» на користь «картатих».

А от у другому таймі гра кардинально змінилася. Хорватки ніяк не могли вразити наші ворота, в той час як українки закидали м'ячі. І «синьо-жовтим» вдався ривок з рахунком 5:0! Перший свій м'яч хорватки закинули лише через 15 хвилин після відновлення гри. Відзначимо надійну гру у воротах Юдіт Балог, яка стала героїнею зустрічі. Голкіпер збірної України раз по раз здійснювала блискучі сейви.

Гра йшла м'яч у м'яч. У хорваток розігралася Каміла Мічієвіч, яка ледь не самотужки залишала господарок майданчика в грі. У нас відзначимо Маркевич, Стрюкову, Смбатян і Коновалову, котрі вдало завершували атаки. Ну і справжнім лідером стала капітан збірної України Ірина Глібко.

На 59-й хвилині черговий сейв Балог зробив дуже реальними шанси України на перемогу. Але втрата в атаці могла обернутися неприємностями. Стрюкова ціною фолу і вилучення зірвала контратаку суперниць. А своє володіння хорватки не зуміли завершити кидком: за кілька секунд до сирени наші відібрали м'яч, завоювавши сенсаційну перемогу.

10-го жовтня збірна України зіграє з чемпіонками Олімпіади в Токіо збірною Франції. Матч відбудеться в Сумах і розпочнеться о 18:00.