Баззер-бітер. Прометей програв Тенеріфе на останній секунді

Провал у третій чверті не дозволив українській команді перемогти

4497
4

Відверто кажучи, від української команди ніхто не чекав особливих звершень у цій грі. Так, склад «Прометея» виглядає досить непогано, але і суперник сьогодні приїхав у Запоріжжя надто грізний. Тому очікувалася бойова гра, проте не більше.

Підопічні Ронена Гінсбурга з початку поєдинку спростували ці розклади. По грі вони нічим не поступалися зірковим гостям, виграли першу чверть, закріпили успіх у другій і пішли на перерву, ведучи в рахунку 43:32.

А далі щось зламалося. Фінський легіонер іспанської команди Салін у третій чверті видав феноменальну точність при триочкових кидках, а баскетболісти «Прометея» за 10 хвилин ледве набрали чотири - 4:26 за підсумками третьої чверті і 47:58 перед останньою.

В заключній десятихвилинці наші рвонули, Петров теж показав, що вміє кидати здалеку, Харрісон повів за собою команду - за 18 секунд до кінця рахунок став 70:70. Проте більше нічого не вдалося - Дурнекамп на останній секунді закинув триочковий...

70:73 - далі будуть матчі з італійцями та німцями.

Ліга чемпіонів ФІБА з баскетболу. 1 тур.

«Прометей» (Україна) - «Леново Тенеріфе» (Іспанія) - 70:73 (19:18, 24:14, 4:26, 23:15).

«Прометей»: Харрісон (22+5+1), Стеффенс (0+7+3), Еванс (4+5+1), Дау (12+5+1), Сидоров (10+6+3), Бєліков, Білан (10+6+1), Кеннеді (4+7+1), Липовий, Лукашов (0+1+1), Петров (8+5+1), Тихонов.

«Леново Тенеріфе»: Гембл (10+8+1), Фітіпальдо (13+4+5), Сміт, Гуертас (0+0+4), Салін (33+8+2), С. Родрігес (0+1+0), Састре (0+1+0), Сулейманович (2+7+1), Вільтер (2+2+0), Гуерра (4+2+0), Дурнекамп (9+3+2), Врновіч .