Перша ліга. Металіст знову виграв, Ужгород вперше переміг

Підсумки 11-го туру Першої ліги

3402
0
ФК Металіст Харків

1-3 жовтня відбулися матчі 11-го туру Першої ліги України. Пропонуємо вашій увазі огляд цих поєдинків.

«ВПК-Агро» на своєму полі виграв у «Краматорська», який до цього два тури пропускав в зв'язку зі спалахом коронавіруса всередині команди. До слова, «агрономи» перемогли вперше з 5-го туру.

«Олімпік» в Хмельницькому виявився сильнішим за «Поділля». Вже на 90+6-й хвилині Максим Литовченко своїм голом приніс перемогу донеччанам. Цей матч був ознаменований бійкою між представниками команд після закінчення зустрічі. В результаті два футболісти «Олімпіка» Іван Білий і Владислав Рибак отримали червоні картки.

У матчі «Оболонь» - «Кривбас» криворіжці мали шикарну можливість вийти вперед в першій половині зустрічі, але кращий снайпер Першої ліги Олексій Хобленко не реалізував пенальті. До речі, «Кривбас» не забиває з одинадцятиметрової точки вже вдруге поспіль. Раніше в 9-му турі в поєдинку з «Прикарпаттям» не реалізував пенальті Роман Дебелко. З 69-ї хвилини «пивовари» грали в меншості, але їм вдалося не пропустити. Зустріч завершилася внічию 0:0. Після цієї нічиєї «Кривбас» змістився на третє місце. Київська команда з 18 очками йде четвертою і має дві гри в запасі.

Вперше в новому сезоні переміг «Ужгород». Закарпатська команда, завдяки двом голам у другому таймі, зуміла перемогти на своєму полі «Кремінь» з рахунком 2:0. До слова, «Ужгород», якому раніше багато забивали, вже другий матч поспіль не пропускає і тепер має в своєму активі 5 очок.

ФК Металіст

«Нива» дала в Харкові бій «Металісту». Тернопільська команда на 17-й хвилині вийшла вперед після голу Сергія Кисленка. Але ще до перерви харків'яни змогли двічі забити в ворота гостей. Зробили це Євген Підлепенець, а також бразилець Пейшоту, у якого тепер 8 голів, і він ділить перше місце з Олексієм Хобленком у бомбардирських перегонах. «Металіст» виграв зустріч з рахунком 2:1 і з 31 балом закріпив своє впевнене лідерство в Першій лізі.

«Альянс» з рахунком 3:2 переміг в поєдинку проти «Агробізнесу». На голи Богдана Семенця і Олега Синиці представники Сумщини відповіли точним ударом Станіслава Шарая і дублем Миколи Агапова. «Альянс» з 22 очками вийшов на друге місце і також команда з Липової Долини має матч в запасі. У «Кривбаса», який йде третім, 21 бал.

З рахунком 1:0 вдалося перемогти в Івано-Франківську «Гірнику-Спорт», який виявився сильнішим за «Прикарпаття». Точний удар з пенальті записав до свого активу досвідчений Ярослав Ямполь. Таким чином, колектив з Горішніх Плавнів перервав серію без перемог і без голів.

Додамо, що матч «Волинь» - «Полісся» був перенесений у зв'язку з тим, що у кількох футболістів житомирської команди був виявлений коронавірус.